Обрано найкращі книжки Форуму видавців.

 

Сьогодні, 14 вересня, у Львівському національному академічному театрі опери і балету ім. С. Крушельницької урочисто вручили нагороду «Найкраща книжка Форуму видавців», передає Твоє місто.

 

Гран-прі цього року журі не присудило нікому, адже, кажуть організатори, усі кандидати були гідними, тож вибрати було важко.

 

Отже, переможці за номінаціями:

 

У номінації "Класична українська література" перемогла книжка Івана Франка “Мойсей”, “Видавництво Львівського національного університету імені Івана Франка”.

 

У номінації "Сучасна українська проза" перемогла книжка Сергія Жадана “Інтернат”, видавництво “Meridian Czernowitz”.

 

У номінації "Сучасна українська поезія" перемогла книжка “Антологія української поезії XX століття: від Тичини до Жадана” (упорядник Іван Малкович), видавництво “А-ба-ба-га-ла-ма-га”.

 

У номінації "Класична зарубіжна література" перемогла книжка Мацуо Басьо  “Поезії”, видавництво “Веселка”).

У номінації "Сучасна зарубіжна література" перемогла книжка Хорхе Луїса Борхеса “Книга вигаданих істот”, “Видавництво Старого Лева”.

 

У номінації "Місто-Харків" перемогла книжка Максима Розенфельда “Фасади. Харків”, видавництво “АССА”.

 

Особливу відзнаку харківського журі отримує книжка Алли Підлужної “Код Володимира Дахна”, видавництво “АВІАЗ”.

 

У номінації "Література для дітей віком від 0 до 9" перемогла книжка Оксани Були “Зубр шукає гніздо”, “Видавництво Старого Лева”.

 

У номінації "Література для дітей віком від 10 до 12" перемогла книжка Ульфа Старка “Маленька книжка про любов”, “Видавництво Старого Лева”.

 

У номінації "Підліткова література" перемогла книжка Яни Подосєльнік "Глосарій моди. Ілюстрації одягу українських дизайнерів", видавництво “Artbooks”.

 

У номінації "Біографія" перемогла книжка Леоніда Ушкалова "Ловитва невловного птаха: життя Григорія Сковороди", видавництво “Дух і літера”.

 

У номінації "Історія" перемогла книжка Оксани Кісь "Українські жінки у горнилі модернізації", видавництво “Клуб сімейного дозвілля”.

 

У номінації "Місто-Київ" перемогла книжка Владислава Гриневича “Бабин Яр. Історія і пам'ять”, видавництво “Дух і літера”.

 

Особливу відзнаку київського журі отримує книжка Тараса Лозинського “Рушники Наддніпрянської України”, видавництво “Майстер книг”.

 

У номінації "Український non-fiction" перемогла книжка Тимура Ворони “Стартап на мільйон. Як українці заробляють на технологіях”, видавництво “Vivat”.

 

У номінації "Перекладений non-fiction" перемогла книжка Христі Фріланд “Плутократи. Епоха нових багатих і занепад старої системи”, видавництво “Наш формат”.

 

У номінації "Навчальна, довідкова, професійна література" перемогла книжка Альберто Каїро “Функціональне мистецтво: вступ до інфографіки та візуалізації”, “Видавництво УКУ”.

 

У номінації "Візуальна книга" переміг графічний роман Івана Франка, Міхая Тимошенка, Кирила Горішного “Герой поневолі”, видавництво “Леополь”.

 

У номінації "Місто-Львів" перемогла книжка Катажини Котинської “Львів: перечитування міста”, “Видавництво Старого Лева”.

 

Особливу відзнаку львівського журі отримує книжка Ярини Винницької “Наречена”, видавництво “Terra Incognita”.

14.09.2017