Інформаційна флатуленція

Неприємний для вуха фразеологізм «пердіння в муку» можна замінити гарною ідіомою «флатуленція в борошно». Періодично таке трапляється.

 

Ракети тижня

 

 

Україна таки є ляльководом усіляких Сполучених Штатів і Північних Корей. Так каже The New York Times вустами чоловіка на ім’я Майкл Ілман. Виявилося, що ми можемо постачати ракети та інші частини заліза, яке здатне перетворити планету на купу гною, в країну, котра колись називалася Чосон.

 

Говорилося про те, що Майкл (експерт The New York Times) сильно закоханий у власну жінку Татьяну, яка родом з Росії і навчила Майкла пити «Путінку»; так само казали про роботу Майкла десь у країні, яка межує з Україною і має на своїй території Сиктивкар і Йошкар-Олу.

 

Можна ще написати про «Кольчуги» і пані Олбрайт — але то вже згадувати не варто, бо Україна перестане бути ляльководом.

 

Потім про двигуни до ракет корейців говорили поважні і серйозні люди у вигляді президента і секретаря РНБО, але, як кажуть у старому анекдоті «осад зостався». Ну і флатуленція, звичайно.

 

Антикорупція тижня

 

 

«Згідно відеозапису, наш підзахисний бив у праву сторону обличчя. А судово-медична експертиза показує, що пошкоджена була ліва сторона обличчя. Це очевидний факт, який ми можемо тут дослідити на відеозаписі. Якщо ми це встановимо, то доведемо, що цей злочин не був здійснений нашим підзахисним», — стверджує адвокат Овчаренко.

 

Адвокат захищає керівника Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.

 

З багатьох букв, написаних для захисту і Шабуніна, і тих, хто його затримував, виявилося, що покидьками є і борець з корупцією, і ті, хто бореться з ним.

 

Бити в лице негарно. Бити в лице провокатора також негарно. Бити в лице провокатора, бо флатуленція — також негарно, але є можливість кар’єрного росту. І нема на то ради. Слово «ради» можна використовувати будь-як.

 

Конфлікт тижня

 

 

Ці букви треба читати повільно і осмислено.

 

«Службові особи правоохоронних органів України здійснили розголошення даних досудового розслідування шляхом оприлюднення в засобах масової інформації фрагментів записів, зроблених на листках в “амбарній книзі Партії регіонів” на ім'я глави передвиборного штабу Дональда Трампа, Пола Манафорта. Зазначені дані ганьблять людину, принижують її честь і гідність, створюючи в суспільстві враження незаконного втручання у вибори президента Сполучених Штатів Америки», — кажуть у Генеральній прокуратурі.

 

ГПУ образилася на НАБУ, бо колеги по роботі мали честь до виперду чи то пак флатуленції Трампа, який звучав так:

 

«Спроби України саботувати кампанію Трампа "потихеньку працювали, щоб просунути Клінтон".

 

Де ж розслідування генерального прокурора? Витримати без шизофренії це можливо, але важко.

 

Диверсант тижня

 

 

Розум російських «комітетських» (тобто ФСБ) конкурує з українськими туристами. Росіяни заявили про затримання в окупованому Криму «агента Служби безпеки України», який «намагався пошкодити лінію електропередач і планував інші диверсії».

 

Чоловік вирішив порубати стовпи між Судаком і Новим Світом. Зробив би то, в кращому разі, лестригон, який би кидав великі камені в корабля Одісея, але росіяни написали так:

 

«Управлінням ФСБ Росії по республіці Крим і Севастополю в ході оперативно-розшукових заходів затримано агента Служби безпеки України в Херсонській області, спрямованого до Криму для здійснення диверсійних актів».

 

Ніякий не лестригон, а українець Геннадій Лемешко був затриманий співробітниками органів ФСБ при спробі пошкодити лінію електропередач у районі траси Судак– Новий світ. За даними ФСБ, Лемешко, уродженець Харківської області, служив в ATO на посаді старшого розвідника глибинної розвідки. У росіян, знову ж таки, тяжка флатуленція в борошно.

 

21.08.2017