В Укравтодорі розповіли, якою буде північна об’їзна дорога міста.

 

Укравтодор погодив технічне завдання на розробку проектної документації для будівництва північної об’їзної автомобільної дороги м. Львів. Найближчим часом буде оголошено тендер на розробку документації, ідеться на сторінці Укравтодору в мережі Facebook.

 

Північна об’їзна дорога м. Львів поєднає міжнародну трасу М-06/Е-40 та національну Н-17 Львів–Луцьк з міжнародними трасами М-09, М-10, М-11, які забезпечують сполучення між Україною та Польщею.

 

Протяжність нової об’їзної дороги становитиме 24 км. Вона матиме чотири смуги руху – по дві в кожну сторону.

 

На дорозі передбачено будівництво трьох естакад із залізобетонних конструкцій завдовки, відповідно, 191 м, 551 м та 332 м.

 

Для забезпечення міграції тварин буде зведено біоперехід у вигляді конструкції із металевих гофрованих елементів.

 

На перетині з дорогами міжнародного та національного значення передбачено будівництво дворівневих транспортних розв’язок. На перетині міжнародної дороги М-09 Львів–Рава-Руська планується повна розв’язка за типом «лист конюшини».

 

В місці перетину нової об’їзної дороги м. Львів з трасою М-06 Київ–Чоп та Н-17 Львів–Луцьк біля с. Малі Підліски планується облаштувати транспортну дворівневу розв’язку за типом «неповний лист конюшини». Для руху з напрямку Києва в сторону Львова, а також з боку Тернополя в напрямку кордону по трасі міжнародного коридору Go Highway заплановані швидкісні з’їзди.

 

Для забезпечення можливості відпочинку водіїв та пасажирів будуть влаштовані майданчики для тимчасової зупинки автотранспорту. В межах майданчиків передбачені стоянки для легкового, автобусного та вантажного транспорту, місця для відпочинку пасажирів.

 

На ділянках проходження поблизу забудови населених пунктів та біля території заказників будуть встановлені шумозахисні екрани загальною довжиною 10920 м.

 

У межах дворівневих та однорівневих транспортних розв’язок на початку і в кінці проектної ділянки передбачено освітлення в темну пору доби.

11.08.2017