Розмаїття недоторканності

Агент американського міністерства фінансів Еліот Несс із колегами входив до команди The Untouchables і посадив у тюрму самого Капоне; чамари і дхобі в Індії не могли контактувати з представниками повноцінних варн. Українським нардепам до борця з мафією далеко, зате дещо спільне з громадянами, які здирають шкіру здохлих тварин, вони мають. Пахнуть зле.

 

Шоу тижня

 

 

Телевізійні пісенні конкурси і навіть політичні баталії в гарно оформлених студіях відходять у минуле, а їх місце в ефірі повинна зайняти — бажано цілодобова — трансляція претензій Генеральної прокуратури до народних депутатів.

 

Чинний генпрокурор Юрій Луценко має погану «кредитну історію» в плані правоохоронної діяльності, бо свого часу очолював Міністерство внутрішніх справ — і нічого розумного з того не вийшло. Зараз Юрій Віталійович дуже старається і хоче реабілітуватися в вигляді «комісара Каттані» та обмежити свободу пересування цілому ряду народних депутатів.

 

У прокурора претензії до Андрія Лозового з Радикальної партії, до Борислава Розенблата з Блоку Петра Порошенка, до Олеся Довгого з «Волі народу», до «народнофронтівців» Полякова і Дейдея. У перспективі матиме змогу зайвий раз з’явитися на телеекранах Михайло Добкін із «Опозиційного блоку».

 

Дійство відбувається жваво, з використанням ненормативної лексики і театральних ескапад.

 

Поки що ніхто недоторканності не позбавлений, але навіть якби таке сталося, то постраждалим варто консультуватися з громадянами Мосійчуком, Новинським і Мартиненком, які також мали клопоти з ГПУ, а тепер чуються цілком добре.

 

Сусідство тижня

 

 

Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський на якийсь час забув принцип «коли не можна говорити те, що думаєш — думай, що говориш». «Наше послання дуже чітке: з Бандерою ви до Європи не увійдете. Ми говоримо про це і голосно і тихо», — сказав польський дипломат і таким чином сильно зіпсував імідж Варшави як найкращого адвоката Києва у Європі.

 

Вітчизняне МЗС пояснило панові Вітеку, що ми шануємо Льолека і Болека майже так само, як Пікассо, поважаємо торгову марку Wyborowa, а Катажина Фіґура і Мариля Родович українцям близькі на кшталт Руслани Писанки і тієї іншої Руслани. Проте мати своїх героїв українцям якось таки пасує, і не варто узгоджувати імена тих героїв з сусідами, які іноді поводять ся неадекватно.

 

Неадекватність поляки продемонстрували в неділю, коли у Варшаві пройшов мітинг, де його учасники несли плакати з написами «Стоп Бандера», «Пам'ятаємо Волинь», а дехто мав пов'язки на рукавах з написом «Польський Львів». Під час маршу присутні скандували: «Геноцид пам'ятаємо — бандерівцям жити не дамо».

 

У неділю також стало відомо, що Польща має намір будувати стіну на кордоні з нами і білорусами. Східна Прусія, яка тепер більш відома як Калінінградська область РФ, стіни не матиме.

 

Фінанси тижня

 

 

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман укотре вирішив бавитися в політику і зробив майже стратегічні прогнози. Володимир Борисович припустив, що МВФ відкладе виділення траншу Україні через неготовність парламенту прийняти земельну реформу.

 

«У той час, як пенсійна реформа підготовлена за графіком, і необхідні заходи щодо створення антикорупційного суду були зроблені, закон про земельну реформу не буде прийнято вчасно. Відстрочка затримає п'ятий транш МВФ у розмірі до 1,9 млрд дол. Хоча уряд залишається прихильним програмі», — сказав прем’єр-міністр.

 

З реформами в уряду і так проблеми, але їх хочуть реалізувати шляхом продовження сесії Верховної Ради, де земельні, освітні, медичні та інші нововведення будуть вирішувати The Untouchables або чамари. Коли вони це вирішать, то Фонд подумає про гроші для тих, хто вирішує.

 

Затримання тижня

 

 

Нарешті стало достеменно відомо, що росіяни в ОРДЛО таки воюють.

 

«Юноша блєдний со взором горящім» і з прізвищем Аґєєв був затриманий українськими воїнами, коли вирішив трохи заробити рублів на скальпах аборигенів. Після того почала квилити мама затриманого з якоїсь тяжкої російської тьмутаракані про те, що "дитина" її геть не має відношення до громадянської війни "на украине"».

 

Потім з’ясувалося, що СБУ «закрила» дуже смачного окупанта, про якого кажуть, що він полковник. Сам затриманий має якісь паспорти, каже, що він роздавав медалі борцям з хунтою і плете багато інших дурниць.

 

Колись (дуже давно) з такими двоногими говорили за допомогою дерев, які розривали їх навпіл — тепер для цього є мінські домовленості та інші політично коректні речі. Антитерористична операція повинна відбуватися в рамках.

 

10.07.2017