Андрій Садовий розповів про допит в ГПУ щодо землі для індустріального парку.

 

Міського голову Львова Андрія Садового сьогодні, 4 липня, допитали слідчі Генпрокуратури як свідка у справі про незаконне відчуження землі, передає Zaxid.net.

 

«Такі запитання, як вони ставлять, вбивають будь-який інвестиційний клімат в Україні», – сказав Андрій Садовий, додавши, що проситиме ГПУ зробити публічним протокол його допиту.

 

За словами Андрія Садового, під час допиту ще не йшлося про ціну землі, яку, за версією прокуратури, нідерландській компанії, що хоче будувати індустріальний парк у Рясному-2, продали задешево.

 

«До цього питання ми ще не підходили. Якщо воно буде звучати, то я поясню колегам з Генеральної прокуратури, що є різниця між експертною оцінкою землі та нормативно-грошовою оцінкою. Якщо мова йде про викуп, то експерт встановлює ціну. Тому всі наші дії чітко відповідають чинному законодавству. Тому я так вбачаю, що весь цей процес має ціль не допустити реалізації цього проекту, тому що він робиться у Львові», – заявив Андрій Садовий.

 

Також, за словами Андрія Садового, питання, які йому ставлять, не стосуються його повноважень як міського голови Львова, а сама ця справа є тиском на нього як на політика.

 

«Я про ситуацію з індустріальним парком доповідав керівництву держави – що під загрозою є дуже серйозна інвестиція. На превеликий жаль, всі стоять збоку. Генеральна прокуратура буде приймати рішення про те, можна робити інвестиції в Україну, чи не можна», – додав міський голова Львова.

04.07.2017