Андрія Садового викликали в ГПУ.

 

Генеральна прокуратура України викликала на допит міського голову Львова Андрія Садового у кримінальному провадженні щодо іноземних інвестицій для розбудови індустріального парку. Про це Андрій Садовий повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook.

 

«О 10:30 йду на допит у Генпрокуратуру. Справа "Держава Україна проти індустріального парку у Львові"», — повідомив міський голова.

 

Він додав, що нідерландська компанія CTP перемогла в міжнародному конкурсі на управління майбутнім індустріальним парком у львівській промзоні Рясне-2. Йшлося не лише про інвестиції, а й про викуп землі.

 

«Голландці погоджуються сплатити за землю 52 млн грн (відповідно до грошової оцінки) і зобов'язуються інвестувати лише в інфраструктуру парку 50 млн євро, залучити потужних виробників та створити понад 3000 нових робочих місць», — написав Андрій Садовий.

 

У зв’язку з цим прокуратура минулого року розпочала кримінальне провадження. Міський голова не уточнив, про які саме порушення йдеться.

 

«Буду боротись за цей проект. Не маю таких повноважень, як уся державна машина, але керуюсь меседжем, який неодноразово озвучував Президент Порошенко на численних економічних форумах: "Україна відкрита для інвестицій!", – додав керівник міста.

04.07.2017