«Львівська політехніка» співпрацюватиме з 8-ма ВНЗ Польщі та Німеччини.

 

Сьогодні, 19 червня, НУ «Львівська політехніка» підписав угоду про співпрацю з провідними технічними університетами Республіки Польща, передає Дивись.info.

 

Угода передбачає створення спільної мережі для роботи в галузі «Розумних технологій та інтелектуальних мікросистем». З польської сторони до неї долучилися Вроцлавська, Лодзинська та Познанська політехніки, а також Краківська гірничо-металургійна академія ім. С.Сташиця. Крім того, як зазначає ректор «Львівської політехніки» Юрій Бобало, у рамках угоди також відбуватиметься співпраця з Німеччиною.

 

«У цьому проекті беруть участь вісім навчальних закладів Польщі і Німеччини. Вже обговорена основна робоча версія проекту. Така угода перша в Україні. Ціла низка польських, німецьких вишів підписали угоду, яка би працювала на "Львівську політехніку"», — зазначив Юрій Бобало.

 

Основною метою такої мережі є забезпечення розвитку розумних систем та інтелектуальних технологій і розбудова дослідного Центру передового досвіду (Centre of Excellence) при «Львівській політехніці», що його планують збудувати.

19.06.2017