Дозвіл на обшуки в офісі Дубневичів через суд попросили податківці.

 

Імовірною підставою для обшуку в офісах фірм братів Дубневичів на вулиці Лазаренка, 1 у Львові стала ухвала Печерського районного суду міста Києва. Рішення суду дає дозвіл ГУ ДФС у м. Києві на тимчасовий доступ до речей і документів ТОВ «Корпорація КРТ», що підозрюється у співпраці з конвертаційним центром, пише ЗіК з посиланням на ухвалу суду від 23 березня, що була оприлюднена вчора, 5 квітня.

 

«У ГУ ДФС у м. Києві проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні №32017100060000017 від 10.03.2017 за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

 

Так, в ході досудового розслідування встановлено, що службові особи фірми, діючи за попередньою змовою групою осіб, протягом 2016–2017 року з метою умисного ухилення від сплати податків перерахували грошові кошти на рахунки підприємств, що мають ознаки "фіктивності" та підконтрольні невстановленим особам», – зазначили податківці в обґрунтуванні до дозволу на обшуки.

 

Проведене досудове розслідування також встановило, що фінансово-господарські операції з конвертаційним центром і зокрема фірмою ТОВ «Стренж Сістемс», що до нього належала, мало і ТОВ «Корпорація КРТ», кінцевими бенефіціарними власниками якої є брати Богдан та Ярослав Дубневичі.

 

У результаті розгляду справи суд ухвалив:

«Надати дозвіл на тимчасовий доступ до речей та документів, які знаходяться у володінні ТОВ "Корпорація КРТ" та відображають фінансово-господарські взаємовідносини за період з 01.01.2016 р. по 20.03.2017 р. з ТОВ "Стренж Сістемс" та дозвіл на вилучення оригіналів документів».

 

Як повідомляв Z, учора, 5 квітня, відбулись обшуки в офісному центрі братів Дубневичів та в управлінні Львівської залізниці.

06.04.2017