Учора, 16 листопада, о 19:29 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу у селі Великі Бірки Тернопільського району, інформує ГУ ДСНС Тернопілля.
«Уже о 19:55 на місце події прибули вогнеборці місцевої пожежної команди села Великі Бірки. Було проведено розвідку і встановлено, що горять промислові приміщення місцевого підприємства. О 20:00 прибув черговий караул ДПРЧ-З Управління у складі 4 чоловік. Зусилля рятувальників спрямовувалися на недопущення перекидання полум’я на сусідню будівлю.
О 20:25 на допомогу з’явився черговий караул частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління у складі 4 чоловік.
А о 21:25 до ліквідації залучилися 2 бійців 1-го державного пожежно-рятувального загону 1-ї ДПРЧ Управління.
О 21:10 загорання локалізували, а о 22:26 повністю ліквідували», – ідеться в повідомленні.
Вогонь знищив покрівлю, внутрішнє облицювання стін, бетономішалку, вібростіл, меблі, інструменти, проте вдалось врятувати сусідню будівлю.
Причини виникнення події та матеріальні збитки встановлюються.
17.11.2016