Активісти висловили протест проти антиукраїнської політики Польщі.

 

Сьогодні, 13 жовтня, активісти УГП зібрали у Львові перед Генеральним консульством Республіки Польща мирну акцію проти політики брехні та на захист національної гідності українців, інформує прес-служба УГП.

 

«Активісти зібрались біля генерального консульства Республіки Польща, щоб провести мирну акцію на захист взаємного порозуміння між українцями та поляками. Але водночас вони висловили і свій протест проти антиукраїнської політики, брехні та покривання злочинів з боку сучасної польської влади.

 

Метою акції у жодному разі не є розпалювання протистояння між двома народами, адже це призведе хіба що до розкручування спіралі ворожнечі, коли кожен опонент ще більше укріплюється у власних переконаннях», – йдеться в повідомленні.

 

До консульства Польщі прийшли близько півсотні людей. Вони принесли плакати із закликами до поляків схаменутися й не нищити українські пам'ятки на території Польщі, зокрема військові поховання.


Акція біля Польського Консульства у Львові. Фото: УГП
 

«Ми передали звернення до влади Польщі. Маємо надію на розуміння та повагу від поляків. Поляки наші брати, ми хочемо жити з ними в мирі та злагоді», – зазначив один з лідерів УГП Богдан Панкевич.

13.10.2016