Слідство у справі вбивства журналіста Павла Шеремета вилучило понад 150 камер відеоспостереження для вивчення й аналізу пересування підозрюваних у вбивстві.
Про це повідомив начальник департаменту кримінального розшуку Нацполіції України Дмитро Головін, повідомляє "Укрінформ".
"Не все відео оброблене. Понад 140 терабайт інформації, це дуже великий обсяг, ми працюємо, мої оперативники та група слідчих працюють і вдень, і вночі просто для того, щоб хоч би проглянути цю інформацію, проаналізувати й зробити відповідні висновки", – сказав Головін.
Журналістам продемонстрували частину відеозаписів із камер спостереження, на яких видно, як двоє підозрюваних – жінка та чоловік – рухалися до місця проживання Шеремета. Пізніше видно, як жінка сіла біля автомобіля Subaru – слідство певне, що це момент закладення вибухівки.
На камерах також видно чоловіка, який рухався вулицею Франка у протилежному напрямку від руху підозрюваних, і міг бачити їхні обличчя. Слідство вважає цю особу дуже важливим свідком.
"Є свідок, але, на жаль, на даний час він не встановлений, тому ми просимо через вас, журналістів, встановити цю особу і вийти до нас на "гарячу лінію" або 102. Його свідчення будуть дуже важливі для нас", – сказав Головін. За словами слідчого, "це молодий парубок, приблизно зростом до 180 сантиментрів, характерна прикмета – чорний рюкзак, на якому дві світловідбиваючі смуги".
05.08.2016