На крісло голови облради є аж один претендент.

Блок Петра Порошенка «Солідарність» висунув на посаду голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, повідомляє Дивись.Інфо.

 

Інші політичні сили, яких в облраді є 9, пропозицій не подали.

 

Водночас головний свободівець в облраді, екс-кандидат на посаду міського голови Львова Руслан Кошулинський заявив, що фракція ВО «Свобода» Олександра Ганущина не підтримуватиме – мовляв, він часто звинувачував свободівців у тероризмі.

 

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка заявила, що утримається від голосування, натомість «Самопоміч» готова підтримати Олександра Ганущина, який вже не вперше обраний депутатом ЛОР.

 

Також депутати вже офіційно створили 7 фракцій, повідомляє ЗіК.

 

Фракція УКРОП складається з шести депутатів на чолі з Юрієм Сидоровичем, ВО «Свобода» - з 12-ти під керівництвом Руслана Кошулинського, ВО «Батьківщина» - з 9-ти під головуванням Юрія Гудими, «Народний контроль» - з п’яти на чолі з Андрієм Білоусом, також з п’яти депутатів складається фракція Народного руху під керівництвом Богдана Гагалюка. Фракцію з п’яти членів Радикальної партії очолив Юрій Візняк. А фракцією більшості – БПП – керуватиме Катерина Кеньо.

 

Наразі тільки «Самопоміч»та «Громадянська позиція» не подали інформації про створення фракцій.

19.11.2015