Понад половину державних субвенцій на область перед виборами отримали брати Дубневичі.

Із 97,55 млн грн, виділених цьогоріч з державного бюджету на Львівську область, більше половини отримали два мажоритарні округи, пишуть Наші гроші.

 

На округ №118 відписали 27,90 млн грн. Торік за ним до Верховної Ради був обраний Богдан Дубневич («Блок Петра Порошенка»).

 

Ще 29 млн грн дісталося округу №120, від якого у нардепи пройшов брат Богдана Дубневича – Ярослав Дубневич («БПП»).

 

Кошти з державного бюджету виділено на реконструкцію суспільно важливих об’єктів – дитсадків, шкіл, тощо.

 

При цьому тендери по роботам на 17 об’єктах виграли близькі до Дубневичів фірми, отримавши таким чином 44% субвенції.

 

Серед підрядників, зокрема, ТОВ будівельно-ремонтне підприємство «Технобуд» та ТОВ «Тір» належать Юрію Пастернаку – колишньому директору ТОВ «Корпорація КРТ» братів Дубневичів. Нині він залишається керівником їхнього ТОВ «ФК «Енергія-Інвест».

 

Інший підрядник, ПП «Будпрайм» із нульовим статутним капіталом, а також ППБП «ЛВ-Арка» зі статутним капіталом 10 грн. належать відповідно Ігорю та Любомиру Дубасам. Обидві фірми зареєстровані по вул. Лісній у с. Зубра Пустомитівського р-ну. Там само в буд. 16 Б зареєстрований Богдан Дубневич.

 

Львівським ТОВ «Галбудспецпроект» зі статутним капіталом 100 грн. володіє та керує Володимир Більо.

 

ТОВ «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» було зареєстроване у 2013 році у Пустомитах студенткою-стоматологом Роксоланою Трухан та мешканцем села Підгороднє (Золочівський район) Володимиром Ярішем. У січні 2014 року керівником та власником фірми став львів’янин Марко Янковенко, який також є співвласником київського ТОВ «Конезавод Талант».

 

Засновником ТОВ «Еталон–Ком» є львів’янин Юрій Андросюк. Раніше воно називалось «Роком» і займалось охоронною діяльністю. З жовтня 2013 року директором став Роман Лобай, а підприємство змінило назву на «Еталон-Ком» та вид діяльності. Незмінним залишився лише його статутний фонд – 1 тис грн.

 

Роман Лобай є проректором з адміністративно-господарської роботи Львівського державного університету фізичної культури та помічником народного депутата Володимира Парасюка. Це підприємство не один раз світилось у тендерах з ознакою змови, зазначають Наші гроші.

 

ТОВ «Дельтабуд» належить Олегу Костику та Івану Ганику, керує ним Ірина Паращак. Раніше засновником і директором фірми був Тарас-Дмитро Богаєць.

17.11.2015