Фемідині проблеми

Шкода, що в богині правосуддя забинтовані очі. Якби Феміда ще й бачила те, що відбувається в українській політиці, то багатьох би покалічила або й вбила без суду і слідства. І мала б рацію.

 

Ганьба тижня

 

Витрати з державного бюджету на функціонування телеканалу «Рада» є абсолютно доцільними. Цьому медіа-ресурсу треба дати гарну промоцію — і за популярністю «Рада» обжене Discovery та канали ХХХ. Трансляції за участю особливо неадекватних народних (на жаль) депутатів будуть потім хітами ефіру, а бійки тиражуватимуться у соціальній мережі, як крілики.

 

Сергій Мельничук прийшов у парламент під знаменами Радикальної партії. Потім її лави покинув, на що мав законне право, і пішов в іншу парламентську формацію, яка також має будити симпатії. За такий ескапізм нардеп був названий «тушкою», трохи піймав кулаками у напрямку власних погонів підполковника, а ті, хто бачив то в телевізорі, отримали максимальне задоволення від ідіотичності процесу.

 

Верховна Рада восьмого скликання семимильними кроками перетворюється на бедлам, але з погляду шоу-бізнесу є цікавим проектом.

 

Внаслідок останньої бійки в парламенті найбільше постраждав прес-пойнт. На його реанімацію витратять 40 тисяч гривень

 

Підсудні тижня

 

Спочатку Верховна Рада дала згоду на затримання й арешт (взяття під варту) суддів Печерського районного суду Києва Сергія Вовка, Оксани Царевич та Віктора Кицюка. Казали, що ці громадяни «ухвалювали завідомо неправосудні судові рішення з мотивів особистої зацікавленості». Суддя Царевич ще й зізналася, що від неї вимагали заарештувати Олександра Єфремова, який визнав, що фінансував сепаратистів.

 

Генеральний прокурор Віктор Шокін може потренуватися на затриманих (арештованих), поки Феміда допетрає, що коїться в її українській вотчині.

 

З ними українське правосуддя тепер борюкатиметься набагато краще

 

Реабілітанти тижня

 

Для екс-президента України Віктора Януковича, його сина Олександра, екс-прем'єр-міністра Миколи Азарова, екс-генпрокурора Віктора Пшонки та його сина Артема, екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, колишнього голови президентської адміністрації Андрія Клюєва, колишнього заступника міністра внутрішніх справ Віктора Ратушняка, бізнесмена Сергія Курченка, колишнього міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової, бізнесмена Юрія Іванющенка, екс-міністра палива і енергетики Едуарда Ставицького, екс-голови СБУ Олександра Клименка, екс-віце-прем-єрр-єрра Сергія Арбузова (так говорять під час аукціону) санкції продовжено на рік.

 

Декого Феміда пошкодувала і залишила майже на волі
 

Мер тижня

 

В Управлінні зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури Кернесу повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. ч. 2, 3 ст. 27 ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. ч. 2, 3 ст. 27 ч. 2 ст. 127 (катування), ч. ч. 2, 3 ст. 27 ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу України та оголошено про закінчення досудового розслідування.
 

Геннадій Адольфович Кернес був дуже цікавим для правосуддя, але Феміда зацікавилася тільки ним

 

09.03.2015