Бандерівців таки бракує

В час, коли країні важко, хтось поводиться як людина, але трапляються і громадяни, що вміють качати права.

 

Вершиною пропаґанди для донбаських сепаратистів стало те, що їх порівняли з вояками УПА. Автори такої ідеї зробили паралель між башибузуками з георгіївськими стрічками і хлопцями, які десять років відстрілювалися від загарбників. Варто знати, що на Тернопільщині, в Зборівському районі, знайдено документи часів УПА, де, зокрема, вояки аналізують плюси і мінуси радянської індустріалізації, аґрарної політики та інші нудні речі. Страшно подумати, що станеться і які букви напише пересічний теперішній «баєц» на сході. Про термін «ґерилья» (їм війна в місті більше пасує, бо на сході лісів мало) для тих, що бігають у капцях в Слов'янську по блок-постах, краще не питати.

 

Свою маленьку «ґерилью» мав намір влаштувати мешканець Тернополя, якого міліціянти затримали з арсеналом. У поціновувача мілітарі вилучено два обрізи гладкоцівкової зброї, пістолет, обріз карабіна «Мосіна», понад 760 боєприпасів, 10 кг вибухівки, один артилерійський гарматень часів Другої світової війни і три ґранати. Зловмисник міг би ще якось викрутитися порівняно мінімальним терміном ув'язнення, але в сучасних умовах йому пояснять, що так робити не варто, а щоб він зрозумів це, тюрма стане його домом надовго.

 

А міг же стати трошки героєм і віднести тихенько то все стріляючо-вибухове «щастя» тернопільській Самообороні, що зібрала 300 тис. грн. для вояків, які зараз перебувають на Сході. Місцева Самооборона знає, що з тим робити.

 

Також у персональну ґерилью вирішив побавитися міський голова Болехова Зенон Макота, який звинуватив обласну раду в нечесному розподілі грошей з держбюджету. Пан міський голова полічив фінанси, і вийшло, що його рідний район сильно упослідили. За підрахунками Макоти, з державного бюджету за останні два місяці розподілили 16,5 млн. грн., а  Болехову з цієї суми припало тільки 50 тисяч. А отже, будемо воювати, постановив бурмистр, і давай супроводжувати свої фінансові роздуми гучними фразами: «Мої люди що, не вартують, щоб їм полатали дороги?!», «Ви що, сепаратизм знайшли у Болехові?!», «Хочете проблеми — ви їх будете мати!». А ще попередив про можливі перекриття доріг у фінансово ображеному районі. Не варто в наші складні часи зайвий раз вживати той латинський термін.

 

Це Болехів без сепаратизму

 

На Прикарпатті й без сепаратизму проблем вистачає. Рада оборони Івано-Франківської області мусила зібратися у святу неділю, бо побачила загрозу людям, які поїдуть на війну.

 

«Скликання Ради оборони зумовлене тим, що ми на сьогоднішній момент не готові піти на такий крок і відправити наших хлопців, які фактично не укомплектовані бронежилетами, касками — таким чином відправка їх у зону бойових дій на Південний Схід нашої держави призведе, на нашу думку, до значних втрат в особовому складі і здоров'ї наших прикарпатців, які висловили бажання вступити в батальйон територіальної оборони», — так пояснив те, що відбувається, тамтешній намісник Андрій Троценко.

 

До Президента написали відповідний папір, тепер чекають на військовий реманент.

 


Бандерівці воювали без панцерожилетів

 

10.06.2014