Майже не електоральне

Вибори пройшли тихо і десь по-домашньому. Війна тепер покаже, хто в хаті господар.

 

Шоколад тижня

 

Коли Петро Порошенко стартував у політиці до нього причепили прізвисько «шоколадний заєць». В ті далекі часи пісеньку про таку тварину співав чорношкірий росіянин. Тепер це не актуально і Петра Олексійовича треба асоціювати з Віллі Вонка. Дуже цікаве кіно про шоколадну фабрику було розраховане на дітей, але краще хай його дивляться батьки, роблять висновки і пам’ятають, що через п’ять років (якщо нічого не станеться) знов будуть вибори, і деякі їхні чада йтимуть до урни вже з паспортами, а не просто подивитися, що там тато робить.

 

І нічого спільного немає, але щось таки муляє

 

Гудок тижня

 

Найбагатша людина України Рінат Ахметов вигадав ініціативу про перспективність клаксонів в кризові часи. Донецьком їздили люди і гуділи зі своїх автомобілів. Сенсу в тому не було жодного, але Ахметов зарахував себе до патріотів.

 

Крім того, Рінат Леонідович багато і гарно говорив по телевізору. Наприклад таке: "Мені багато хто ставить запитання – що далі? Боротися, боротися і ще раз – боротися! За своє щастя, за своє сьогодення і майбутнє! Я переконаний, що ДНР обманює людей. Вони обманюють народ Донбасу. Це пройдисвіти, вони взяли в заручники весь Донбас і тероризують його". Склалось враження, що найголовніше він недоговорив.

 

Варто слідкувати за руками, коли маєш справу з людиною, що вміє грати в карти

 

Бонди тижня

 

Службу безпеки останнім часом не картали тільки сліпоглухонімі. СБУ зробила належний висновок з того, що нічого не робить і почала робити. В Харкові спеціалісти затримали снайпера, який вже пройшов дві чеченські кампанії, в Черкасах до лабет «службістів» потрапив, можливо, хворий на голову офіцер, що організовував сепаратистів за допомогою соціальних мереж. В столиці «накрили» двох диверсантів, які виявилися колишніми міліціонерами. Таке буває.

 

В СБУ зараз багато цікавої роботи, але з МІ-6 можна було б порадитися

 

Діти тижня

 

Температурний режим впливає на дорослих. Молодший Віктор Янукович нагородив таке:

«Сьогодні настає апогей цинічності збоченців і клоунів, які йдуть до влади по трупах свого народу! Не кажу вже про те, що дані вибори без вибору не відповідають жодному закону України, а тим більше Конституції. Але що говорити зараз про це? За останні місяці Законом в країні і не пахне!

І як можна організовувати цю клоунаду, коли українська армія воює проти свого ж народу і кількість убитих давно перевищила сотні людей, коли люди не голосують цілими областями? Що йдуть вибори президента Києва та Західної України (хоча теж не всієї)?

Особисто я ніколи не визнаю цей фарс, як і весь Південний Схід, і не тільки…

Мало всіх бід, що ви натворили? Вже проситесь в НАТО! Що, знає кішка, чиє сало з'їла? Вже жижки трусяться від усвідомлення того, скільки злочинів вами скоєно і відплата не за горами?

Панове збоченці і вбивці робіть висновки і чим швидше, тим краще для вас! Америка далеко і вона ніколи не зможе зупинити праведний гнів людей країни».

 

Тато, тобто Віктор-старший, нічого такого істеричного не казав. «Діти кукурудзи» варто подивитися.

 

Люди, які вміють грати в більярд, можуть говорити матом

 

26.05.2014