Меблі як елемент політики

Політичний небіжчик Віктор Ющенко любив за ситих часів провадити якісь безглузді «круглі столи», де говорилося про поговорити. Тепер у країні війна, але брак розуму далі лізе зі всіх шпар.

 

Столи тижня

 

Об'єднати Україну вирішили два перші президенти Кравчук і Кучма, і так сталося, що найбільше пасувало для цього процесу провести круглий стіл. На високоповажному заході в Києві було багато політиків чинних і таких, які себе ще мають за чинних. Про коефіцієнт корисної дії «стола» здогадатися неважко, але відкривав його Олександр Турчинов, який сказав, що «...Парламент і Кабінет Міністрів готові до системних змін в системі управління. Зокрема, йдеться про серйозне посилення влади і авторитету реґіональних адміністрацій, місцевого самоврядування. Ми говоримо про реальну децентралізацію влади для того, щоб усі реґіони відчули свою силу, свою самостійність, авторитет»; а потім Леонід Кравчук анонсував продовження «танців».

Могли поїхати навіть у Донецьк, щоб там поговорити про єдність з людьми, яких ніхто не чує, але Леонід Макарович відразу застеріг, що вимагає ґарантій недоторканості. Тому наступне дійство провели в більш спокійному Харкові. Коефіцієнт корисної дії був такий самий, як попереднього разу.

 

Для того, аби не забули, можна написати книжку або провести якесь таке «міроприємство»

 

Комуніст тижня

 

Лідер КПУ Петро Симоненко забув, що в парламенті поводитися треба делікатно, бо саме в цьому закладі дуже оперативно можна вхопити в щелепу. Петро Миколайович з притаманною йому філіґранністю випустив на світ провокацію про своє бачення стрілянини в Маріуполі, був звинувачений спікером Турчиновим у брехні і нарвався на те, що Комуністичну партію тепер можуть заборонити через суд. Якщо таке станеться, то Симоненко плескатиме в долоні й піде в демонстративне підпілля, а російське телебачення припинить існування, бо вимре від загального екстазу.

 

Петро Симоненко вирішив не балотуватися в президенти, але і це йому вже не допоможе

 

Провокатор тижня

 

Давно-давно (тобто у квітні) колишній народний депутат від Партії реґіонів Володимир Ландік говорив, що до неподобств у Луганську причетні не лише росіяни і вчасно зниклий Янукович, а й улюбленець телеоператорів нардеп Олександр Єфремов. Слова Ландіка залишилися непочутими (не чують в Україні Донбас, і часом це таки правда), а Єфремов на тижні спробував показати, що має його реґіональна фракція ще порох.

«Ми категорично проти силового сценарію розвитку подій. Тим паче, вважаємо неприйнятним використання української армії проти українських громадян», — заявив реґіонал, коментуючи антитерористичну операцію, яка проходить і в його рідній Луганській області. Фраза залишилася знову ж таки непочутою, і через два дні Єфремов вивів своїх однодумців з Верховної Ради й попередив, що заведе їх назад лише після завершення АТО.

Це стало поки що єдиною причиною для того, щоб операція тривала трошки довше. А потім можна і парламент розігнати.

 

Олександр Сергійович тепер має чого шукати лупу в голові

 

АТО тижня

 

Що коїться на сході країни, можна взнати з соціальних мереж чи «поінформованих джерел». Створити офіційний рупор, який би говорив про події, влада досі не здогадалася. Тому інформація про якихось пройдисвітів, що шмигають через українсько-російський кордон, як шмарклі між пальцями, з'являється, потім її уточнюють, потім кажуть, що не могло такого бути, і врешті виявляється, що якесь непотребство з Росії таки проскочило.

Далі все без змін — нові людські трагедії і бажання, щоб цей ідіотизм закінчився якнайскорше.

 

Знову в степах України

 

20.05.2014