Євген ГЛІБОВИЦЬКИЙ

Настає золотий час для візіонерів. Адже ми не можемо розвернутися в минуле – його у нас нема, воно в нас випалене. В нас немає іншого шляху.
Любко Футорський дав нам цілий світ. Міг дати більше. Але, курва, світ ся трафив неідеальний, хоч про це ніц не йшлося в початкових умовах
21.02.23 | | Дискурси
Берлінська стіна хоч і впала в Берліні, але поділ між відкритим світом і закритим не змінився. Берлінська стіна зайшла всередину України. 
Сovid-19 є серйозною загрозою, проте він не знищить демократію навіть у країнах, де демократія тільки намагається окріпнути.
Переобтяжене громадянське суспільство може почати відставати у конкурентності й перетвориться із такого, яке служить суспільству, на таке, що почне обслуговувати себе.
Що важливо не втратити і про що пам’ятати
23.11.20 | | Дискурси
Українська соціальна трансформація проблематична у своїй невизначеності: маємо чітку точку, з якої виходимо – але не точно розуміємо, куди рухаємось. Поява історичних паралелей цінна, бо дає можливість скоротити шлях.
Україна як середовище існування кожного з нас має набагато більшу кількість власників, ніж ми переважно собі уявляємо. Україна болить більшій кількості людей
Актуальні з вчорашнього вечора.     Сталість реформ за останні два роки значною мірою забезпечувалася спроможністю громадянського суспільства змінюватись, розвиватись, модифікувати себе, якщо подобається — мутувати швидше, ніж корупційні еліти. Фактично це було протистояння місій, пасіонарності і невидимих капіталів (соціального, наприклад) з одного боку, та великих грошей і найнятих юристів та піарників — з іншого.  
17.02.16 | |
  Я колись жартував про те, що на моє покоління випало дві революції і це забагато. Виглядає на те, що випадає третя.   Пора навчитися доводити справу до кінця. В дев'яносто першому році сталося велике диво, і Україна стала незалежною. Але країна стала незалежною не тільки тому, що за неї боролися десятки, сотні і, може, тисячі героїв, – а стала незалежною так само тому, що так склалися геополітичні обставини.  
25.11.13 | |