Прикарпаття

На президентських виборах 2019 року Полатайко був членом окружної виборчої комісії від Зеленського.
В Івано-Франківській області стався спалах коронавірусу, зокрема через роботу гірськолижного курорту «Буковель». Такого висновку дійшли в Офісі Президента, орієнтуючись на дані Міністерства охорони здоров'я про ріст захворюваності.
Правоохоронці отримують багато скарг на недотримання карантинних обмежень.
На Прикарпатті фотографові-природолюбу Миронові Марецькому вдалося зробити серію світлин сім’ї рисей – дорослої самки та рисеняти.
Мешканці карпатського регіону заблокували роздоріжжя в селі Ільці. 
Місцеві вибори в Івано-Франківській області пройшли «більш-менш чесно», заявив керівник обласної організації Комітету виборців України Максим Лисюк і подякував за це усім партіям і кандидатам, передає Радіо Свобода. За його словами, серйозних порушень та масштабних спроб підкупу виборців спостерігачі КВУ не зафіксували.
Про проблеми військовиків на сході говорять ще від початку АТО. Нестача обмундирування, неякісна форма, погане взуття, а ще те, що змінних речей взагалі немає. Крім того, кепське харчування, брак питної води, засобів побутової хімії та особистої гігієни. Хтось зосереджується на розмовах про жалюгідний стан української армії, фактах розкрадання коштів і розводить руками, але є тут, в Галичіні, й чимало тих, хто намагається допомогти.  
Єдиний із трьох галицьких намісників, який не представляє ВО «Свобода», — голова Івано-Франківської ОДА Андрій Троценко. Але з певного погляду він теж колеґа львівської Ірини Сех, адже перед вчорашнім високим призначенням очолював екологічну комісію тутешньої обласної ради. Та, з іншого боку, на Ірину Сех він зовсім не схожий — непублічний депутат і чиновник, який сам себе називає «сірим кардиналом». Натомість місцеві медія вважають, що за цим призначенням стоїть бізнесово-політична група «Приват».  
Чим жила область протягом 2013-го? Це був рік суспільних зрушень, кадрових перестановок у владі, економічних «запусків» та екологічних запитань, багато з яких перенеслись у 2014-й.   Всі на Майдан   З першим снігом, майданівці!  
Кількість височенних рослин з лапатим листям і білими парасольками суцвіть, які ростуть повсюдно, а надто ближче до Карпатських гір, цього року просто вражає. Зветься рослина борщівник і так виглядає, що з кожним літом її у нас стає дедалі більше. Тим часом вона не просто бур'ян, а справді небезпечна для здоров'я і навіть життя людей рослина. Найбільше небезпечна, коли надворі гаряче, і це на власній шкірі щоразу виносять її нові жертви.