На Верховинщині оголосили протест, вимагаючи ремонту небезпечної дороги.

 

Мешканці Верховинського району в середу розпочали безстроковий протест, щоби подолати бездоріжжя у районі. Вони, зокрема, вимагають відремонтувати дорогу між Верховиною та Ворохтою, а також дати раду проблемній ділянці дороги в селі Красник біля місця загибелі білоруських туристів.

 

 

Як пише Фіртка, у середу мешканці селища заблокували роздоріжжя в селі Ільці методом перетину у не забороненому законом місці проїжджої частини центральної дороги Р-24.

 

Учасники протесту вимагають від керівництва району відзвітуватися про роботи з відновлення мостів у селах Буковець і Стаїще та зведення берегоукріплення і залог в селі Красник (Довгі Толоки), чітко вказавши підрядників або посадовців, які саботують роботи.

 

Протестувальники чекають письмового звіту керівництва Івано-Франківської області, Служби автомобільних доріг, Департаменту економічної поліції, уряду про тендери щодо ремонту дороги Р24 Татарів — Кам'янець-Подільський на ділянці Ворохта — Верховина. Також мешканці Верховинщини вимагають притягнути до відповідальності винуватців, причетних до неналежного проведення тендерів.

 

Мешканці Верховинщини вимагають врешті провести ремонт дороги між Ворохтою та Верховиною, а також відремонтувати мости в селах Буківець і Стаїще, упорядкувати залоги і звести берегоукріплення в селі Красник (Довгі Толоки) на місці загибелі білоруських туристів.

 

10 червня жителі декількох сіл Верховинщини перекрили дорогу регіонального значення. Жителі сіл Дземброня, Зелене, Шибене та Бистрець блокували трасу, аби повернути увагу до проблем горян. Саме на дорозі, що проходить цими селами, у травні загинули туристи з Білорусі, коли їхній автомобіль зірвався в ущелину річки.

 

17.07.2019