ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Ворог активізувався на Лиманському напрямку, також веде наступ на Сіверськодонецьк та на Бахмутському напрямку в районі Комишувахи, Яковлівки і Троїцького. На Харківському напрямку ворог здійснив чергову спробу наступу в напрямку Тернової, успіху не мав.
На Донецькому напрямку ворог зосереджений на проведенні наступальної операції з метою оточення міст Лисичанськ та Сіверськодонецьк, на Сіверськодонецькому – на Тошківку та Устинівку, на Бахмутському покращив тактичне положення у районі Василівки.
На Донецькому напрямку противник веде активні бойові дії на Сіверськодонецькому, Бахмутському, Авдіївському та Курахівському керунках. На Слов’янському напрямку агресор планує наведення переправи для забезпечення форсування річки Сіверський Донець.
264 українські вояки вийшли з "Азовсталі" після того, як командування ЗСУ повідомило маріупольському гарнізонові про те, що наказ виконано цілковито, а далі закликало їх уберегти життя. Військовиків мають обміняти як полонених. Частина гарнізону відмовилася здаватися.
Тривають бої на Лиманському, Бахмутському та Курахівському напрямках, на Донецькому та Луганському напрямках за минулу добу відбито сімнадцять атак ворога. ЗСУ завдали удар по позиціях ворога у районі Чорнобаївки, ворог зазнав втрат у живій силі та техніці
Росіяни активізували воєнні дії в районі Слов'янська. На Донецькому напрямку інтенсивно б'ють артилерією, щоб виснажити українські сили і знищити фортифікації. При тім росіяни почали окопуватися на Запорожжі і готують ешелони оборони на Харківщині.
На Донецькому напрямку російські війська встановлюють контроль над Рубіжним, на Лиманському – над Олександрівкою, на Бахмутському напрямку ведуть наступ на Оріхове та Комишуваху, на Курахівському – на Мар’їнку, успіху не мають.
Російська армія посилює наступ уздовж усієї фронтової лінії на Донбасі. На Сіверськодонецькому напрямку ворожим силам вдалося досягнути часткового успіху. На Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Курахівському керунках теж атаки.
Ворог не припиняє наступальних дій з метою встановлення повного контролю над територією Донецької, Луганської та Херсонської областей та утримання сухопутного коридору до Криму. Найбільша активність окупантів спостерігається на Слобожанському та Донецькому напрямках.
Тривають бої за Воєводівку, Тошківку та Нижнє Сіверськодонецького району Луганщини та Камʼянку Ясинуватського району Донеччини. Не припиняються бойові дії в Маріуполі, ворог артилерією й ударами авіації продовжує знищувати інфраструктуру заводу “Азовсталь”