Анастасія Канарська

«Добробут» Арпада Шиллінґа непокоїть та не дає відповідей. Зрештою, як і надії. Пурпурова сукня з чужого плеча буде знаком майбутньої крові після розманіженої білизни банних халатів. Беззахисне неприкрите тіло красеня Віктора Лоґи-Скарчевського ̶ наче капітуляція перед світом споживацтва. Але тут немає жертв.
Краса «Війни в небі» Домініки Фейґлевич дуже тендітна та ніжна, «Ангелів в Америці» Кшиштофа Варліковського — масштабна, потужна та сильна. Побачивши її, можна вже не так фатально сумувати, що театральні куртини опустив карантин.
Нашарування кіно й театру, пластики, тонкого психологізму ̶ й усе це під незмінною батутою батька, деміурга цього дійства, який коментує, розставляє акценти, задає ритм, є діджеєм на цьому острові краси та декадансу.
Відеопроекція, арт-інсталяція, акцент на візуальних та аудіо ефектах, польський театральний режисер Кшиштоф Ґарбачевський залишається вірним естетиці, яка вже уособлюється із його іменем. Нову роботу режисера, «Божественну комедію» в Театрі Повшехному у Варшаві, вже встигли охрестити виснажливим, чи то пак, пекельним дійством.
Цей життєдайний мікросвіт починався як  волонтерський проект з метою психологічної, фізичної та емоційної роботи з дітьми, батьки яких творили Революцію Гідності й борються за нашу свободу сьогодні. 
23.12.19 | Львів | Штука
Його робота починається з фізичних тренінгів, точніше - зі слів: «Нічого не вдавайте». Після показу «Паузи» режисер зізнається, що долання цього було найскладнішим. Devised theatre - метод, з яким зазвичай працює Космін Матей, передбачає колективне творіння, імпровізовану роботу виконавського ансамблю.
07.11.19 | Львів | Штука
Неможливо однаково успішно рухатись у різних напрямках: виховувати публіку, творити середовище й водночас вловлювати їхні смаки, очікування і йти за ними. Утім фестивальний GPRS влучно вказав один із шляхів до перших двох пунктів, а саме ‒ більш адресне звернення до студентства, заходження на його територію.
У ювілейний, 150-ий рік від дня народження Івана Труша дім художника знову відчинив свої двері для відвідувачів після приблизно річних зовнішніх та внутрішніх ремонтних робіт. Тепер музейна експозиція представляє удвічі більше творів та особистих речей маляра.
17.09.19 | Львів | Штука
Із спроби почути підлітків розпочав ювілейний 100-тий сезон Перший театр, влаштувавши  показ театрального урбан-альманаху за підсумком проєкту «ДрамаTeen».
10.09.19 | Львів | Штука
Комфортною та цікавою є певна гнучкість Фестивалю театрів «Молоко», який попри свої традиційні цінності, експериментує з формою та змістом, не обмежуючи ні себе, ні гостей.