Торонто

Гроші зобов’язався надати не названий "видатний український громадський діяч і філантроп". Крім того, СКУ очікує отримати додаткові зобов’язання від інших благодійників на підтримку цього проєкту меморіалізації.
Члени товариства співпрацювали з організаціями, що керуються ідеологією “русского міра”, поширювали дезінформацію про війну на сході України.
Президент України підтвердив прем'єр-міністрові Канади, що має сподівання на досягнення миру дипломатичним шляхом.
Президент зустрівся з представниками української громади у Канаді.
Дівчина професійно займається фігурним катанням і створила з друзями свій благодійний фонд.
  "Велика сімка" закликала створити в Україні Антикорупційний суд згідно з міжнародними рекомендаціями – а саме, згідно з висновком Венеційської комісії.   Про це йдеться у підсумковому комюніке G7, оприлюдненому за підсумками саміту в Торонто.  
  У Канаді учасники зустрічі міністрів закордонних справ країн "Великої сімки" підтвердили важливість повної імплементації "мінських угод", а також закликали Україну продовжувати реформи.   Про це заявив заступник прес-секретаря МЗС Японії Тошихіде Андо на брифінгу у Торонто, повідомляє аґенція "Укрінформ".  
  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що на території РФ нині проживає приблизно три мільйони українців.   Про це Клімкін сказав під час спілкування із активом української громади у Торонто, повідомляє аґенція "Укрінформ".  
Попри усі виставки, громадську активність і пошанування, відчувалося, що Герчак дуже самотній – на недосяжній глибині його погляду чаївся біль...