Лівія

Йдеться, зокрема, про встановлення бойовиками ПВК «Ваґнера» мін в околицях Тріполі.
Вони перебували в складі армії бунтівного фельдмаршала Хафтара, котрого підтримує Кремль.
Це спецпризначенці та військові інструктори.
Зокрема, йдеться про спецпризначенців ГРУ і комплекси С-300.
​Росія все глибше влізає у лівійський конфлікт, де фактично стикається у збройному протистоянні з Туреччиною. Навіщо це Кремлю?
Тліючий громадянський конфлікт у Лівії набув гарячих форм, фактично перерісши в громадянську війну. Без втручання Кремля тут не обійшлося.
13 українських медиків звільнили із полону ІДІЛ.   Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін на своїй сторінці у twitter.   "Медиків, яких утримувала ІДІЛ, звільнили і перевезли в лівійське місто Рас Лануф. Тримаємо з ними постійний зв'язок", – прокоментував Клімкін.  
03.05.16 | Лівія |
Перший вибух прогримів у місті Злітені, внаслідок якого загинуло щонайменше 65 осіб, ще понад сто осіб отримали поранення – повідомила інформаційна агенція Reuters, покликаючись на інформацію з місцевих медичних кіл.     Теракт було скоєно  в західній частині міста. Наладований вибухівкою вантажний автомобіль здетонував біля навчального центру поліції.  
08.01.16 | Лівія |
У 1982 році UNESCO  внесло це місто в список Світової культурної спадщини – повідомив телеканал новин ABC News.     Експерти висловлюють побоювання, що ісламісти можуть зруйнувати історичні пам'ятники. «Як і Пальміра, це греко-римська пам'ятка, на яку націлилася ІДІЛ», – застерігає британський археолог професор Девід Матинґлі.  
12.12.15 | Лівія |
РИМ, 23. (ТАРС). Агентство Стефані передає, що маршал Граціані направив Муссоліні рапорт про першу фазу операцій між Сіді-Баррані і Бардією (в Північній Африці). Граціані заявляє, що зразу ж після захоплення Сіді-Баррані італьянське командування в Північній Африці, додержуючи вказівок Муссоліні, почало приготування для дальшого розвитку операцій в напрямі на Мерса-Матрух. Після захоплення Сіді-Баррані, говориться в рапорті, довелося зразу ж взятися за спорудження водопроводу і шляху довжиною в 140 кілометрів від Капуццо до Сіді-Баррані.
25.12.40 | Лівія |