Зальцбург

Представник ОБСЄ нагадав, що Росія та ОРДЛО давно чекали на втілення "формули Штайнмаєра".
На їхню думку, план підточує єдність європейського ринку.
Невирішеним залишилося, зокрема, питання кордону між Північною Ірландією та Ірландською Республікою.
Справжньою кульмінацією і розв’язкою теми смерті Зальцбурзького фестивалю став концерт Оркестру Віденської філармонії під орудою шведського диригента Герберта Блумстедта.
Фестивальна команда мистців провадить серії дитячих вистав: честь відкриття фестивалю належала не «великим оперним історіям», а прем’єрі дитячої опери «Спів чарівного острова».
Вибір конкретних мистців для актуальних проєктів Зальцбурзького фестивалю інтендант  Маркус Гінтергойзер мотивує театральним досвідом колег у сфері архаїки, античності, міфу.
Зальцбурзький фестиваль традиційно торкається «вічних тем». Лейтмотивом фестивальних подій 2019 року став міф, розглянутий у дзеркалі сучасності.
Альянс магічної трійки «влада, війна, вбивство» продовжує правити свої смертельні культи у різних точках земної кулі.
Пробуджуються інстинкти колективного позасвідомого, діють ірраціональні сили, а слухачі перетворюються на комунікативний суб’єкт театрального ритуалу.
На території Зальцбурґу приміщені майже виключно ті українські селяне, які в характері рільників сезонових пішли були на жнива в Нїмеччину, головно до Прусиї і на Шлеск пруський. Там заскочила їх війна — вони покінчили там жнива, а відтак жили з зарібків своїх так довго, доки вони їм на харч вистарчили. Коли-ж не стало з чого жити, а зарібків при господарствах рільничих більше не було, відставлено їх до границї, а потім масово перевезено до Зальцбурґа.   Тут розміщено їх в ріжних місцях. До кінця грудня виносило їх загальне число около 2000 осіб.  
09.01.15 | Зальцбург |