Катерина Гладка

Шульц лишається невловимим і водночас дуже близьким, загадковим і напівміфічним, але життя, творчість і смерть роблять його цілком реальним, вписаним у свій страшний час і водночас у вічність.
07.12.20 | Київ | Штука
Учасники одеської творчої групи PLOT досліджують дійсність, людей, міста і особливості нашої сучасності. На херсонському Dream ГогольFest перформери розмірковували про вміння висловлювати почуття, одеську пожежу і перформанс про це, херсонських сонних мешканців та нові виклики часу.
Він готує людей до зовсім іншого світу, де перед нами стане найважливіше запитання — а що робить нас людьми? Нині Далай-ламі XIV виповнюється 85
Авторці фільму вдалося вловити спокійний ритм і красу внутрішнього і зовнішнього світу Тараса Прохаська. Дивіться ці 43 хвилини спокою і рівноваги.
Лесь Курбас. Галичанин, який змінив світовий театр. У його галактиці вистачало місця для всіх, але володарі того часу прагнули знищити центр цієї галактики — самого Курбаса.
25.02.20 | Київ | Минуле
Артемівськ звільнили від проросійських бойовиків чотири місяці тому. За той час місто встигло повернутись до мирного життя, вперше не побачити Партію реґіонів на святковій сцені у День Незалежності, прийняти десятки поранених українських військовиків… І знов обрати до Верховної Ради Сергія Клюєва.     Тимчасовий переїзд назавжди  
30.10.14 | Артемівськ |
  Важко зараз усім, і письменники-фантасти – не виняток. Їхні дискусії на фестивалі «Карпатська мантикора», що вже втретє пройшов у Івано-Франківську, точились навколо позиції письменника в темні часи. Чи реагує фантастика на навколишню реальність, яка в Україні подекуди перевершує будь-яку мистецьку фантазію? Що ця література може дати суспільству, яке пережило Майдан?