Надвірна

Фігурантами провадження є Олександр Шевченко (партія “За майбутнє”) та Юрій Голіней (“Платформа громад”).
За результатами виборів, що їх оголосила ОВК у Вірастюка було на 749 голосів більше ніж у Шевченка. Тепер у Шевченка на 82 голоси більше, ніж у Вірастюка
Надвірнянська ОВК анулювала результати на двох дільницях, де перемагав Олександр Леонідович Шевченко (08.04.1971).
Основна конкуренція у 87-му окрузі точиться між Шевченком, Кошулинським і Вірастюком.
Ірина Шевчишин загинула внаслідок ураження струмом під час косіння трави газонокосаркою.
Похорон почесного громадянина міста, який 7 вересня помер у Великій Британії, відбудеться 26 вересня.
  За підтримки спільного Проекту Євросоюзу та Програми розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) цього року Надвірну на конкурсних засадах обрано учасником проекту «Smart City», інформує Надвірнянська правда.  
20.10.16 | Надвірна |
  У ніч на сьогодні, 6 вересня, група нападників в масках та з вогнепальною зброєю проникла в будинок головного інженера ТОВ «ПБС» Михайла Литвинюка, повідомив колишній голова Надвірної Михайло Андрійович.  
06.09.16 | Надвірна |
Прокуратура Надвірнянського району розслідує вбивство 14-річного учня Надвірнянського військово-спортивного ліцею, що сталось вчора, 29 листопада, ввечері, повідомили в прокуратурі області.   У відомстві зазначили, що трагедія сталась через сварку між учнями другого курсу. Від завданого ножем удару 14-річний хлопець помер на місці.   Прокуратура Надвірнянського району розпочала кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) КК України.  
30.11.15 | Надвірна |
Члени Надвірнянської районної виборчої комісії таки привезуть протоколи з підрахунками голосів до обласного центру, сказав голова РВК Ярослав Лесюк, передає Галицький кореспондент.   За словами Ярослава Лесюка, члени комісії зараз опрацьовують протоколи і уже надвечір 30 жовтня привезуть їх до Івано-Франківської обласної виборчої комісії.  
30.10.15 | Надвірна |