Івано-Франківщина

Верховний суд на засіданні у неділю, 23 травня, знову скасував протокол Центральної виборчої комісії про встановлення результатів виборів на окрузі №87 в Івано-Франківській області, за яким Василя Вірастюка від «Слуги народу» було обрано народним депутатом України.
З суботи, 10 квітня, Івано-Франківська область – у «жовтій» зоні. Співвласник гірськолижного курорту «Буковель», з діяльністю якого пов’язували стрімкий ріст захворюваності на сovid-19 в області, Олександр Шевченко запросив українців знову приїжджати.
Український стронґмен опонуватиме Марусі Звіробій, висунутій "ЄС", та колишньому директору "Буковеля" Олександрові Шевченку. 
Розмістять його біля хати-музею «Тіні забутих предків», що діє у присілку Жаб'євський потік на околиці Верховини. Відкриття планується до 100-ліття з дня народження видатного кінорежисера.
Двоє дослідників об'їхали 54 села та зазнимкували всі дзвони та дзвіниці району. Краєзнавці планують створити музей дзвонів на Калущині, яка до Другої світової війни була центром ливарства на Прикарпатті.
87-й округ звільнився після того, як Зіновія Андрійовича обрали міським головою.
У межах проєкту розроблять п’ять веломаршрутів, що з’єднають Івано-Франківську, Угринівську, Ямницьку, Єзупільську і Галицьку ОТГ.
У головній ролі в гангстерській українсько-італійській комедії – відома акторка Ірма Вітовська. В основі сюжету фільму – історія взаємин домашньої робітниці з України Влади Кози та італійця Фредо Лагана.