“Гетьман Сагайдачний” виявив кораблі РФ під час стрільб у Чорному морі.

 

Флагман Військово-морських сил ЗСУ “Гетьман Сагайдачний” під час навчальних стрільб натрапив на кораблі Чорноморського флоту Росії в Чорному морі.

 

Інцидент трапився у неділю, повідомляє телерадіостудія “Бриз” Міністерства оборони України.

 

 

Зазначають, що український флагман виконував практичні стрільби з корабельної артилерійської установки та завдання зі знищення умовного противника з зенітної автоматичної артилерійської 30-міліметрової установки АК-630 – уперше за декілька років випробовував пусковий ракетний комплекс ПК-16.

 

Під час проведення стрільб екіпаж українського флагмана зафіксував порушення морського права та присутність кораблів російського флоту.

 

“Українські військові моряки зафіксували порушення морського права та присутність Чорноморського флоту РФ в окупованих і стратегічно важливих морських ділянках”, – йдеться в повідомленні.

 

При цім кораблі РФ перебували в окупованих та стратегічно важливих ділянках Чорного моря.

 

“Окрім військових розвідувальних кораблів Російської Федерації, в районі Голіцинських газових родовищ, екіпаж флагмана спостерігав за тим, як російський танкер, який рухався з окупованих морських районів, спустив триколорний прапор зі свого флагштоку, аби українські моряки його не зафіксували”, – резюмували ВМС ЗСУ.

 

04.05.2020