Трамп вирішив не йти на слухання з власного імпічменту в Конґресі.

Його участь у слуханнях була запланована на четверте грудня.

 

                                   Пет Чіполлоне

 

Президент США Дональд Трамп не прийде на слухання щодо процедуру імпічменту в Комітет з питань судочинства Палати представників Конґресу США. Про це в неділю, першого грудня, заявив правник Білого дому Пет Чіполлоне (Pat Cipollone) в письмовому зверненні до голови комітету Джеррольда Надлера (Jerrold Nadler). Попередньо Трампа було запрошено на слухання на четверте грудня.

 

«Ні Трамп, ні його адвокати чи представники Білого дому не прийдуть на слухання. Буде несправедливо очікувати нашої участі в слуханнях, допоки не будуть названі всі свідки і поки не буде зрозуміло, чи гарантує Комітет з питань судочинства неупереджений процес», – процитувало слова Чіполлоне радіо Voice of America. Він пообіцяв, що до кінця тижня відповість, чи з’явиться хтось з представників Білого дому на майбутніх слуханнях.

 

Нагадаємо, що 13 листопада в спеціальному комітеті з розвідки Палати представників пройшли перші відкриті слухання в рамках процедури імпічменту. Свої свідчення на них подали виконувач обов'язків амбасадора США в Україні Вільям Тейлор (William Taylor) та заступник помічника американського держсекретаря у справах Європи і Євразії Джордж Кент (George Kent).

 

Тим часом пресслужба Білого дому оприлюднила відео, в якому Дональд Трамп назвав розслідування в рамках процедури імпічменту «найбільшим шахрайством в історії американської політики».

 

Президента Трампа звинувачують в тому, що він заблокував військову допомогу Україні обсягом майже 400 мільйонів доларів, вимагаючи від українського Президента Володимира Зеленського публічних обіцянок провести антикорупційне розслідування щодо ексвіцепрезидента Джо Байдена, конкурента Трампа на президентських виборах 2020 року.

02.12.2019