У Києві вчинили замах на депутата облради; загинула 3-річна дитина.

 

Внаслідок замаху на ресторатора і депутата Київської обласної ради В'ячеслава Соболєва в Києві загинула 3-річна дитина, син Соболєва.

 

Про це повідомляє ТСН.ua.

 

 

Інформацію про смерть дитини у телефонному коментарі підтвердив і сам ресторатор. Інших подробиць Соболєв не захотів розповідати.

 

Замах скоїли у неділю приблизно о 17:00 на вулиці Льва Толстого, в самому центрі Києва. Невідомий обстріляв автомобіль жертви із машини і втік.

 

"Чоловік стріляв у громадянина С., однак куля влучила у трирічного хлопчика, який також перебував у салоні. Від отриманого вогнепального поранення дитина померла у кареті "швидкої" дорогою до лікарні. За фактом вбивства розпочато кримінальне провадження", – повідомили у відділі комунікації поліції Києва.

 

В'ячеслав Соболєв родом із Єнакієвого, живе в Києві. Він – депутат Київської обласної ради, входить до фракції "Солідарність", член комісії з питань бюджету та фінансів.

 

 

В'ячеслав Соболєв – засновник першої великої торгівельної мережі на Донеччині: у 1997 році він відкрив магазин "Обжора" в Донецьку, а в 2007 році продав його як мережевий бізнес.

 

Свого часу він був заступником мера Донецька, директором дочірнього підприємства "Нафтогазмережі" НАК "Нафтогаз України", згодом – заступником голови правління НАК "Нафтогаз України" (пішов звідти після приходу до влади Януковича). Є власником ресторану "Маріо" в Києві – біля нього і скоєно замах.

 

Соболєв одружений; у подружжя було п'ятеро дітей – три сини й дві доньки. Убили наймолодшого.

 

Проєкт "Слідство.Інфо" пише, що автомобіль Range Rover, у котрому вбили трирічного сина бізнесмена і депутата Київської облради В’ячеслава Соболєва, належить фірмі, що фіґурує у кримінальному провадженні правоохоронців щодо фінансування тероризму на Донбасі, – ідеться про компанію “ДонУкпПоектНІІ”.

 

Ця фірма раніше мала реєстрацію в Донецьку, а її засновником, згідно з даними реєстрів, був сам В’ячеслав Соболєв.

 

Згідно з даними правоохоронців, компанія “ДонУкпПоектНІІ” буцімто належала до фірм, які використовували для леґалізації коштів, отриманих від ведення незаконного бізнесу в ОРДЛО.

 

З тексту судової ухвали, котрою оперує "Слідство.Інфо", видно, що з лютого 2006 року до січня 2017-го ці компанії здійснили між собою фінансові операції на суму майже 678 мільйонів гривень. Серед таких фірм правоохоронці вказують, зокрема, й компанії, які володіли мережею супермаркетів з назвою “Обжора”. 

 

02.12.2019