Дональда Трампа запросили на слухання з імпічменту.

Сам Трамп не відкидає, що дасть свідчення в Конґресі.

 

                               Джерролд Надлер

 

Голова правового комітету Палати представників Конґресу Сполучених Штатів, демократ Джерролд Надлер (Jerrold Nadler) надіслав президентові Дональдові Трампу листа зі запрошенням взяти участь у слуханнях у рамках процедури імпічменту. Лист опубліковано на сайті комітету. Главу Білого дому запрошено на слухання на четверте грудня.

 

«Комітет очікує вашої участі в розгляді в рамках процедури імпічменту. Якщо Ви бажаєте взяти участь у слуханнях, будь ласка, повідомте про це комітет якомога швидше», – йдеться в листі, який цитує телерадіокомпанія ВВС .

 

Надлер також зазначив, що участь президента в слуханнях – не право, а привілей і знак ввічливості з боку Конґресу. «Я сподіваюся, що він вирішить взяти участь у слуханнях безпосередньо чи через адвоката, як це робили інші президенти перед ним», – зазначив Надлер..

 

Сам Трамп раніше не відкидав, що дасть свідчення в Конґресі. Якщо президент візьме участь у слуханнях, він також зможе поставити запитання свідкам у рамках процедури імпічменту.

 

Виступаючи у вівторок у Флориді на мітингу своїх прихильників, Трамп заявив, що запущена демократами процедура імпічменту лише допоможе йому перемогти на президентських виборах наступного року.

27.11.2019