НАБУ обшукує приміщення Нацполіції Львівщини.


Детективи НАБУ за процесуального керівництва Слідчої антикорупційної прокуратури здійснюють обшуки в приміщеннях Головного управління Національної поліції у Львівській області. Про це повідомила пресслужба НАБУ.

 

 

«Слідча дія санкціонована. Її здійснюють у межах розслідування можливих зловживань з боку посадовців Головного управління МВС України у Львівській обл. при будівництві житла для правоохоронців», – зазначено в повідомленні.

 

У пресслужбі додали, що розслідування зазначених фактів детективи НАБУ здійснюють із липня 2019 року. Попередня правова кваліфікація – ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України. І зазначили, що наразі більше інформації не розголошують з огляду на необхідність збереження таємниці слідства.

Як уточнили в Нацполіції Львівщини, слідчі дії здійснювали в межах розслідування можливих зловживань з боку посадовців Головного управління МВС України у Львівській області в період від 2009 до 2014 року.

 

 

 

Для довідки:

 

Стаття 364 ККУ. «Зловживання владою або службовим становищем»

 

1. Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, – карається виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили тяжкі наслідки, – караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони вчинені працівником правоохоронного органу, – караються позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

26.11.2019