В Івано-Франківську на мосту тріснув асфальт.

 

На мості через залізничну колію, що на вулиці Незалежності в Івано-Франківську, сьогодні в обід з’явилася тріщина. Відео та фото мосту виклав на своїй fb-сторінці депутат Івано-Франківської міськради Віталій Мерінов.

 

 

Пан Мерінов написав, що повідомив про цю ситуацію начальника управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Ігоря Влізло й залишився на місці чекати на приїзд представників комунальної служби.

 

Згодом депутат додав: за словами комунальників, на шляхопроводі внаслідок перепаду температури тріснув асфальт. Конструкція мосту ціла, але потребує додаткового обстеження, – уточнив він.

 

У розмові з кореспонденткою видання «Бліц-Інфо» Ігор Влізло зазначив, що панікувати не варто.

 

«Ніякої загрози немає. Свого часу недобре асфальт постелили. В цьому місці знаходиться деформаційний шов між плитами мосту, який під впливом холодів дав таку тріщину. Коли трішки потепліє, асфальтне покриття відновлять. На місці працюють експерти, перший заступник міського голови приїхав. Міст повністю оглянули, він в нормі, загрози немає, тож перекривати його не потрібно», – сказав Влізло.

 

Тим часом, як розповів «Галці» директор КП «Муніципальна дорожня компанія» Віталій Бурко, ліцензована організація ще кілька років тому дала висновок: «шляхопровід – обмежено придатний».

 

«Ми неодноразово зверталися щодо виконання капітального ремонту. На жаль, наразі жодних серйозних робіт не виконано, – прокоментував Бурко. – Літній ремонт дорожнього "одягу" жодним чином не повпливав на власне конструктивні недоліки. Як ми бачимо, дві повздовжні тріщини чітко пройшли по лінії стику плит».

 

Капітальний ремонт мосту, відповідно до висновків експертизи, може обійтися в десятки мільйонів гривень.

 

 

Вулиця Незалежності в Івано-Франківську є однією з центральних. Простягається у східному напрямі від центру – вулиці Галицької – й закінчується на виїзді з міста, переходить у дорогу на Тисменицю.

 

25.11.2019