У Франківську на хабарі затримали двох муніципалів.

 

Працівники Івано-Франківського комунального підприємства «Муніципальна варта» погоріли на хабарі. Двох головних інспекторів підприємства затримали «на гарячому» під час вимагання й отримання хабара в розмірі три тисячі гривень увечері 19 листопада. Про це повідомила «Галка».

 

 

В Управлінні СБУ в Івано-Франківській області виданню підтвердили факт затримання на хабарі працівників одного з комунальних підприємств міста. Гроші вони вимагали й отримали від підприємця, який працює у сфері торгівлі, щоб не притягувати того до адміністративної відповідальності.

 

Начальника КП «Муніципальна варта» Андрія Прусака відсторонять від посади, а «Муніципальну варту» розформують, – так відреагував на це затримання мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

 

«Внаслідок останніх подій, розумію, що розформування Муніципальної варти – на часі! На наступну сесію міськради підготуємо рішення про створення єдиної структури з Муніципальної варти, інспекції з благоустрою та МАРСу. Краще менше організацій, але якісніша робота! Андрія Прусака відсторонюємо від посади, його поки що замінить Михайло Шутак. А Ігорю Влізлу даю доручення провести розслідування щодо неправомірних дій працівників і провести переатестацію керівників», – написав він на своїй fb-сторінці.

 

 

«Галка» повідомляє з посиланням на власні джерела, що затримані інспектори раніше працювали в поліції й були звільнені за сумнівні дії. У “Муніципальній варті” вони начебто налагодили схему «заробітків»: відправляли в магазин неповнолітнього, який купував алкоголь. Після цього хлопця «ловили» на вулиці зі спиртним і йшли до продавця. Його попереджали про штраф і позбавлення ліцензії або ж можливість за певну суму уникнути покарання. А відтак підприємців, з якими вдавалося реалізувати таку схему, інспектори шантажували постійно.

 

20.11.2019