У Німеччині вбито сина експрезидента.

Фріца фон Вайцзеккера зарізали ножем під час публічної лекції.

 

 

Лікар Фріц фон Вайцзеккер (Fritz von Weizsäcker), керівник відділення внутрішньої медицини приватної берлінської клініки, розташованої біля Шарлоттенбургського палацу, був убитий у вівторок, 19 листопада, ввечері під час свого виступу, присвяченого захворюванню печінки. Про це повідомила телерадіокомпанія Deutsche Welle.

 

Вайцзеккер читав у своїй клініці доповідь «Тлуста печінка – (не) підстава для стурбованості» (Fettleber – (K)ein Grund zur Sorge) перед двадцятьма слухачами. Як повідомило видання Bild, саме в цей момент на нього напав чоловік, котрий перебував у залі для глядачів. Нападник завдав доповідачу смертельного ножового поранення. 33-літній поліціянт у цивільному, котрий перебував серед слухачів, намагався перешкодити нападнику, але сам отримав важке поранення.

 

Про мотив злочину нічого не повідомляють. Нападника затримано. Пізніше стало відомо, що йому 57 років і раніше він не потрапляв в поле зору правоохоронних органів.

 

                      Ріхард фон Вайцзеккер зі своїм сином (1987 р.)

 

Фріцові фон Вайцзеккеру було 59 років. Він – син колишнього мера Західного Берліна (1981-1984) і президента Німеччини (1984-1991) Ріхарда фон Вайцзеккера, котрий зіграв важливу роль під час возз'єднання Німеччини. Саме він був першим президентом об'єднаної Німеччини.

20.11.2019