"Слуга народу" виключила з фракції двох депутатів.

 

Фракція "Слуги народу" виключила зі своїх лав народних депутатів Анну Скороход та Антона Полякова.

 

 

Про це заявила народний депутат від “СН” Тетяна Циба, інформує УНІАН.

 

“В принципі, вирішили... Ми проголосували. Згідно з більшістю голосів, вирішили, що будуть таки виключати”, – повідомила Циба.

 

Напередодні Анна Скороход звинуватила Офіс Президента та очільників правоохоронних відомств у здійсненні тиску на свою сім'ю у відповідь на її протест проти земельної реформи. 

 

Що ж до Полякова, то, як повідомила Тетяна Циба, його покарали за “порушення етичного кодексу, який поки що у нас не прописаний, але був у меморандумі, який ми підписували”.

 

14 листопада член фракції "Слуги народу" Анна Скороход заявила про тиск на неї через відмову голосувати за законопроєкт про продаж земель сільськогосподарського призначення.

 

З її слів, правоохоронці затримали її чоловіка Олексія Алякіна. Вона повідомила, що чоловік мав великий бізнес у Росії, а потім його "віджали", і щоби чоловік не міг повернутися, проти нього відкрили сфальсифіковану кримінальну справу.

 

Голова фракції "Слуги народу" Давид Арахамія заявив, що партія не має жодного стосунку до затримання чоловіка депутатки. У відповідь він заявив, що Скороход "зверталася до народних депутатів і пропонувала їм грошову матеріальну допомогу – то є факт".

 

У Генпрокуратурі повідомили, що раніше затримували чоловіка Скороход за запитом Росії, але суд його звільнив з-під екстрадиційного арешту. Згідно з даними Генпрокуратури, Алякін перебуває в міжнародному розшуку для притягнення до кримінальної відповідальності за підозрою у шахрайстві в особливо великих розмірах. У ГПУ також заявили, що чоловік незаконно отримав українське громадянство. У прокуратурі Києва повідомили, що найближчим часом звернуться до суду з клопотанням про екстрадиційний арешт Алякіна.

 

15.11.2019