Західне регіональне управління Держприкордонслужби має нового керівника

 

Голова Держприкордонслужби України Сергій Дейнеко у Львові офіційно представив керівництву міста й області, правоохоронцям та органам взаємодії, а також особовому складу нового очільника Західного регіонального управління. Ним став генерал-майор Віктор Бабюк. До призначення Бабюк працював на посаді першого заступника начальника регіонального управління-начальника штабу Південного регіонального управління ДПСУ.

 

 

«Маємо надію, що ви зможете реалізувати нові підходи та зміни ДПСУ як у діяльності регіонального управління, так і в органах охорони державного кордону. Адже країна змінюється, змінюються виклики, які постають перед державою. Маємо надію, що під вашим керівництвом, як і раніше, підрозділи зможуть посідати перші місця за результатами оперативно-службової діяльності, а також показувати суспільству, що прикордонник – людина, яка дійсно має честь», – сказав Дейнеко під час представлення.

 

Віктор Бабюк, своєю чергою, наголосив, що головним в охороні державного кордону для нього були й залишаються порядність і чесність прикордонника.

 

 

Віктор Борисович Бабюк народився 19 вересня 1970 року в місті Рівне. У Державній прикордонній службі України з 1993 року. З перших днів російської агресії на сході країни брав участь в АТО. 2014 року дістав осколкове поранення, проте після одужання продовжив службу. Загалом Віктор Бабюк пройшов шлях від заступника начальника застави «Хрипськ» Луцького прикордонного загону до начальника штабу Південного регіонального управління.

 

2 серпня 2014 року був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни.

 

Для довідки:

 

Західне регіональне управління охороняє ділянку державного кордону України з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією та Молдовою загальною протяжністю 1268,485 км; із них сухопутна – 852,215 км (з неї 368,7 км – гірська); річкова – 416,27 км.

 

Підрозділи дислокуються на території 5 областей (Волинської, Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької) і 24 прикордонних районів України. Безпосередньо державний кордон охороняють 62 відділи прикордонної служби, а після завершення реформування підрозділів охорони кордону діятиме 24 відділи прикордонної служби та відділ прикордонної служби (тип С).

 

Окрім того, до складу Західного регіонального управління входять Кінологічний навчальний центр (м. Великі Мости), Військово-медичний клінічний центр (м. Львів) та Окремий відділ технічного нагляду за будівництвом.

 

На ділянці відповідальності регіонального управління відповідними міжурядовими угодами визначено 52 пункти пропуску через державний кордон та 5 пунктів контролю (міжнародних – 43, міждержавних – 1, місцевих – 8).

 

13.11.2019