У п'ятницю в обід розпочинається відведення сил під Петрівським.

 

Українська сторона підтвердила свою готовність до розведення військ біля Петрівського, що на Донеччині. О 12:00 командування Операції Об'єднаних сил готове розпочати практичний процес вицофування сил та засобів на ділянці №3, в районі поселень Богданівка – Петрівське.

 

Про це заявив під час брифінгу у п'ятницю зранку командувач ООС Володимир Кравченко.

 

 

Дата операції визначена, враховуючи останнє порушення режиму припинення вогню на цій ділянці, яке було зафіксовано 30 жовтня цього року. Факт обстрілу відображений у звіті СММ ОБСЄ від 31 жовтня; саме цей випадок зірвав операцію відведення сил, котра, нагадаємо, планувалася на понеділок.


"Відтак семиденний режим тиші на ділянці розведення витриманий і ми готові виконати умови щодо розведення сил та засобів", – заявив Кравченко.


"Сьогодні о 12-ій годині ми запустимо білу ракету, що сигналізуватиме противнику про нашу готовність", – повідомив командувач.

 

Кравченко чекає відповіді від бойовиків таким же сигналом. Якщо ж бойовики не запалять ракети з білим димом, "можна буде вважати, що противник зірвав не тільки процес розведення, а й вкотре порушив міжнародні домовленості".

 

08.11.2019