Загиблого Віталія Носкевича поховають на Алеї Слави в Коломиї.

 

У п'ятницю, 25 жовтня, в Коломийській ОТГ оголосили жалобу через загибель на Донбасі воїна 28 ОМБР Віталія Носкевича. Про це повідомляє Коломийська міська рада.

 

 

«У зв’язку з загибеллю військовослужбовця, учасника бойових дій, сержанта Носкевича Віталія Михайловича, який захищав незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брав участь в антитерористичній операції, міський голова Ігор Слюзар оголосив на території Коломийської міської об’єднаної територіальної громади 25 жовтня 2019 року днем жалоби за загиблим», – зазначено в повідомленні.

 

У день жалоби на всій території Коломийської міської об’єднаної територіальної громади:

 

— приспустити Державний прапор України на будинках і спорудах органів місцевої влади, державних і комунальних підприємств, установ і організацій;

 

— скасувати розважально-концертні заходи, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

 

Віталія Носкевича, який загинув 22 жовтня від кулі снайпера, поховають завтра, 25 жовтня. Похорон відбудеться о 10:00 за адресою: місто Коломия, церква св. Йосафата (дитяча церква). Псалтир – сьогодні, 24 жовтня, о 18:00. Як повідомили у Центрі допомоги учасникам АТО Коломийської міської ради та Коломийської РДА, бійця поховають на міській Алеї Слави.

24.10.2019