До часу проведення конкурсу міський голова Львова поклав обов'язки керівника міського управління архітектури та урбаністики на Антона Коломєйцева – доцента кафедри архітектурного проєктування та інженерії Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка». Антон Коломєйцев працюватиме головним архітектором за контрактом. Про це інформує пресслужба ЛМР.

 

 

«Пан Коломєйцев почав працювати за контрактом на посаді головного архітектора. Ще буде проведено конкурс, звичайно, із залученням Спілки архітекторів. Це серйозна ділянка роботи, тому має бути максимальна координація. Питання архітектора міста – це великий статус, це людина, яка має прогнозувати майбутнє», – сказав мер Львова Андрій Садовий сьогодні під час ранкової наради.

 

«Антон був членом містобудівельної ради та має великий досвід викладання. Він – наймолодший кандидат архітектури в історії незалежної України у «Львівській політехніці». Антон володіє німецькою і англійською мовами та завжди був партнером у роботі з GIZ. Він дуже допоміг нам у розробці інтегрованої концепції розвитку, саме тому йому і вдасться завершити процес її модерації. Найголовніше те, що містам потрібні зараз не архітектори, а урбанпленери, і Антон є найліпшим спеціалістом у цій площині, адже має великий багаж знань. Він знає про тенденції у всій Європі, тому я думаю, що спільнота зустріне це радісно та позитивно», – прокоментував це призначення попередній головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, який, нагадаємо, перейшов працювати в Міністерство розвитку громад і територій.

 

Фото: zaxid.net

 

Для довідки:

 

Антон Коломєйцев народився 22 жовтня 1986 року. Сертифікований архітектор у сфері архітектури та містобудування. Кандидат архітектури (2013 рік), асистент кафедри архітектурного проєктування Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка». Після закінчення НУ «Львівська політехніка» отримав диплом у 2009 р. 2013 року після закінчення аспірантури захистив дисертацію на тему: «Принципи локальності та універсальності в архітектурі міста (на прикладі Центральної Європи)».

 

Брав участь у розробці інтегрованої концепції просторового розвитку Львова (робота з Німецьким товариством міжнародної співпраці): розробці містобудівних та архітектурних концепцій (вул. Бандери, вул. Професорська, площа перед Львівським органним залом, концепція розвитку території на перетині вул. Кульпарківської та вул. Садової, концепція розвитку території в межах вул. Зеленої, вул. Навроцького, просп. Червоної Калини та ін.)

 

Із 2015 року – член містобудівної ради при управлінні архітектури та урбаністики ЛМР.

 

З 2014 року – голова Ради молодих вчених інституту архітектури НУ «ЛП» та учасник міжнародних програм ЄС (Tempus, Erasmus та ін.)

 

Займані посади:

 

2017 – по сьогодні – доцент кафедри архітектурного проєктування та інженерії

 

2018-2019 – доцент Харківської школи архітектури

 

2016-2017 – доцент кафедри архітектурного проєктування

 

2009-2016 – асистент кафедри архітектурного проєктування

 

21.10.2019