Хор Верьовки попросив пробачення за обсміювання горя Валерії Гонтаревої.

 

У новому випуску шоу "Вечірній квартал" студії "Квартал 95" комік Євген Кошовий та виконавиці Національного хору імені Верьовки висміяли підпал будинку ексголови НБУ Валерії Гонтаревої піснею-пародією "Горіла хата".

 

 

Під музику української народної пісні "Горіла сосна, палала" Кошовий та хор Верьовки співали, зокрема: "Горіла хата, палала, – в Лондоні жінка плакала", "Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Велерича" (тобто на Ігоря Валерійовича Коломойського, – Z), "Люди вогонь побачили, допомагати почали, відра схопили, прибігли, в вогонь соляру плескали".

 

Генеральний директор Національного хору імені Верьовки Зеновій Корінець заявив, що йому соромно за рішення співати з "Кварталом 95". Він зізнався, що хор отримав винагороду від гумористів.

 

"Це неправильне рішення моє було. Не колективу, бо колектив не дуже хотів брати участь у цьому заході, – сказав директор хору в коментарі "Українській правді". – Вони там співали кілька пісень: "Несе Галя воду", інше. Нам запропонували цю пісню зробити з Євгенієм Кошовим. У нас точилася розмова така, бо я сам відчував, що це непристойний тест стосовно Валерії Олексіївни. Але нам сказали: "Ну, бачте, ми тут і Коломойського стібаємо, і президента, і депутатів, і наших депутатів. Ми це все робимо 20 років, сміємося, і тут нічого такого немає. Цю тему обговорюють". Мені неприємно, звичайно, це було. Неправильне рішення. Але це вже сталося. Я вибачаюся перед Валерією Гонтаревою", – виправдовується директор.

 

Зі слів Корінця, хор своїми виступами заробляє. Зокрема, "95 квартал" оплатив два виступи хору у палаці "Україна", і це також певною мірою вплинуло на рішення співати і про підпал будинку.

 

Керівник хору вважає, що "нічого антиукраїнського і антидержавного" в останньому виступі не було, але було "неприємне щодо людини, за що ще раз вибачаюся".

 

Відповідаючи на запитання, чи продовжить хор співпрацю з "Кварталом 95", Корінець сказав: "У такому режимі і такому стилі – ні. Нізащо. Там може бути щось жартівливе і веселе, але не такого плану".

 

21.10.2019