Прокуратуру Львівської області очолила Ірина Діденко. Інформацію про це призначення, датовану 15 жовтня, опубліковано на сторінці призначень на сайті Генеральної прокуратури України.

 

Про своє призначення розповіла й сама Ірина Діденко – на fb-сторінці.

 

 

 

«Нам доведеться працювати у дуже складний період реформування прокуратури. Але будь-які зміни – це також шанс зробити щось якісно нове. Ми плануємо побудувати прокуратуру європейського зразка. Хто як не Львівщина має стати першою, де це вдається? Тому робимо ставку на результат», – написала вона.

 

 

Інформацію про те, що Львівщина може отримати нову очільницю прокуратури, сьогодні поширив на своїй fb-сторінці Антикорупційний моніторинг Львівщини.

 

«З перевірених джерел відомо, що Прокуратура Львівської області вже сьогодні може мати нового керманича, ким стане Ірина Діденко (Iryna Didenko)», – було зазначено в повідомленні.

 

Трохи згодом видання Zaxid.net написало з посиланням на кілька джерел в обласній прокуратурі, що сьогодні відбулося офіційне призначення та представлення нової керівниці прокуратури Львівщини – в закритому режимі, без участі ЗМІ.

 

У пресслужбі прокуратури Львівської області зранку не коментували інформації про нове кадрове призначення. Повідомлення про це з'явилося на сайті обласної прокуратури ближче до 13-ї години. Як зазначено у ньому, Ірину Діденко колективові представив перший заступник генерального прокурора Віталій Касько. У вступному слові він зауважив, що новій очільниці доведеться працювати в непрості часи, однак вона володіє достатніми вольовими, діловими та професійними якостями, щоб забезпечити належне функціонування прокуратури області. 

 

 

 

Ірина Діденко 1986 року народження, з Немирова Вінницької області. Закінчила Одеську національну юридичну академію. В органах прокуратури працює з квітня 2008 року, спершу – в прокуратурі Івано-Франківської області, згодом її перевели в Генеральну прокуратуру України. Там обіймала посаду прокурора відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції.

 

Останні три роки прокуратуру Львівської області очолював Юрій Квятківський.

 

15.10.2019