МЗС Росії поклало відповідальність на Україну за зрив відведення сил.

 

Представництво Росії в ОБСЄ поклало на Україну відповідальність за зрив домовленості про відведення сил біля Петрівського та Золотого, котре мало розпочатися 7 жовтня.

 

Про це йдеться у коментарі, поширеному на сторінці російських дипломатів.

 

"ЗСУ відмовилися почати розведення сил і засобів у Золотому і Петровському. Згідно з домовленостями, досягнутими минулого тижня у Мінську представниками Києва, Донецька і Луганська, воно мало відновитися 7 жовтня", – заявили в офісі російського представництва у ОБСЄ.

 

Підлеглі Сєрґєя Лаврова вважають невипадковим, що це відбувається на тлі "шантажу" української влади "озброєними нацбатами, які заявили, що вони зриватимуть розведення". "Це загрожує небезпечною ескалацією напруженості на лінії зіткнення", – вважають росіяни.

 

Відтак російська амбасада закликала здійснити розведення, попри все.

 

Нагадаємо, відведення сил і засобів біля Петрівського та Золотого мало розпочатися 7 жовтня. Українська сторона повідомила про неможливість розпочати операцію через обстріли з боку бойовиків. Очільники штабу поінформували, що очікують семиденного дотримання "режиму тиші", аби розпочати вицофування підрозділів.

 

09.10.2019