У Золотому "оголиться" 122 будинки після вицофування підрозділів ЗСУ.

 

Після розведення сил у селі Золоте перед позиціями Збройних Сил України залишиться 122 будинки.

 

Про це заявив заступник голови Національної поліції Вадим Троян під час зустрічі з місцевими мешканцями 6 жовтня, передає hromadske.

 

 

Відтак, при Золотому доведеться залишити вдвічі більше будинків, аніж у Станиці Луганській, де перед позиціями опинилося 74 домогосподарства.

 

Перед відведенням сил – запланованим уже на цей понеділок, на 7 жовтня – поліція посилила присутність у Золотому більш ніж удвічі.

 

"Національна поліція залишиться у Золотому-4 та буде працювати. Наразі тут працюють 17 наших працівників, тут у нас є відділ. Золоте-4 патрулює підрозділ патрульної служби поліції особливого призначення «Світязь», тут працює група швидкого реагування Головного управління Національної поліції. І від сьогодні ми збільшуємо нашу присутність на 19 осіб, відповідний наказ я вже дав. Також ми посилюємо свою присутність у Катеринівці", – повідомив Троян.

 

Заступник керівника Нацполіції запевнив, що Україна збереже свою присутність у поселенні. "Я розумію, що багато хто нагнітає, але це політичні ігрища. Ніхто нікого не кине, я у це не вірю", – сказав Троян.

 

07.10.2019