Національну поліцію очолив заступник Сергія Князєва.

 

Кабінет Міністрів України призначив головою Національної поліції Ігоря Клименка, який дотепер займав посаду заступника голови Нацполіції. Попередній очільник відомства, Сергій Князєв, подав до демісії напередодні – і в середу уряд прийняв його відставку.

 

Про це повідомила прес-служба МВС.

 

 

"Для мене честь очолити найбільший правоохоронний орган держави – Національну поліцію України. Водночас, розумію надвідповідальність та важливість цієї посади", – сказав Клименко.

 

Ігор Клименко зазначив, що продовжуватиме ті реформи, які реалізують з моменту створення НПУ.

 

"Завдання номер один – покращення стану реагування на повідомлення про вчинення злочинів та правопорушень. Наступний напрям роботи – профілактика злочинності, насамперед її вуличним проявам, а також покращення ефективності у забезпеченні безпеки дорожнього руху", –  повідомив голова Нацполіції.

 

Ігор Клименко зауважив, що активно продовжуватиме роботу у напрямку протидії насильству у сім’ї, протидії незаконному обігу наркотичних речовин. Окремим питаннями буде налагодження співпраці поліції з територіальними громадами, а також розвиток та використання IT-компонентів у побудові відомства.

 

Ігор Клименко народився 25 жовтня 1972 року у Києві.

 

У 1994 році закінчив Харківський військовий університет. До 1997-го проходив військову службу у ракетній військовій частині. Заочно закінчив Одеський державний університет та отримав кваліфікацію – психолог. У 2014 році закінчив магістратуру Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за спеціальністю "Правознавство".

 

В органах внутрішніх справ служить з 1998 року, пройшов кар`єрний шлях від психолога Центру практичної психології управління МВС у Харківській області до начальника департаменту і заступника голови Національної поліції України.

 

Учасник миротворчої операції в Косові.

 

У 2014 році брав участь в Антитерористичній операції на Донбасі.

 

Координатор процесу реформування правоохоронного відомства у тісній співпраці з іноземними партнерами.

 

У середу уряд також призначив Сергія Ярового, Тетяну Ковальчук, Сергія Гончарова, Катерину Павліченко, Антона Геращенка та Олександра Гогілашвілі заступниками міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

 

25.09.2019