Зеленський прибув до США для участі в сесії Генасамблеї ООН.

 

Президент України Володимир Зеленський прибув до Сполучених Штатів Америки з робочим візитом з метою участі в 74-й сесії Генеральної асамблеї ООН.

 

 

Зеленський сказав під час зустрічі з представниками української громади у США, що покладає надії на свою зустріч із президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом і сподівається, що вона буде продуктивною.

 

"Я думаю, що у нас буде предметна, потужна зустріч", – зазначив Зеленський, додавши, що Україні потрібна підтримка Сполучених Штатів.

 

 

Також Зеленський висловив сподівання, що найближчим часом відбудеться зустріч у "нормандському форматі". Президент очікує, що вона буде складною. "Ми хочемо з цієї зустрічі вийти з певними результатами про конкретні терміни припинення війни та повернення наших територій. Ми в це віримо, дуже цього хочемо і намагатимемося все це зробити", – цитує Зеленського прес-служба Президента.

 

Спілкуючись із представниками української громади, Зеленський подякував за підтримку України.

 

"Ви – наші найкращі дипломати, ви справді наші лобісти. Ви захищаєте наш суверенітет, територіальну цілісність тут, у США, та в усьому світі. Ми вам дуже вдячні", – сказав Зеленський.

 

 

24.09.2019