Звільнено голів УСБУ Івано-Франківщини й Тернопілля.

 

Начальників Управління СБУ в Івано-Франківській області Петра Дідуха й Управління СБУ в Тернопільській області Віталія Найду звільнено з займаних посад. Про це йдеться у відповідних указах Президента України.

 

 

Обидва укази – №684/2019 та №686/2019 – датовано 11 вересня. Окрім очільників УСБУ в цих двох областях, Зеленський також звільнив з посади начальника Управління Служби безпеки України в Миколаївській області Юрія Пасіка, призначивши на його місце Віталія Герсака. У Харківській області посади начальника УСБУ позбувся Андрій Носач, а на його місце було призначено Миколу Найдича.

 

Окрім того, Зеленський призначив очільників ще двох регіональних управлінь – Борис Безрукий став начальником УСБУ в Запорізькій області, а Віталій Монастирецький – УСБУ в Чернівецькій області.

 

 

Петро Дідух – український правник, полковник. Має вищу юридичну та військову освіту. У 2014-2015 роках керував Антитерористичним центром в УСБУ області, був радником начальника УСБУ з питань координації антитерористичної діяльності. Очолював управління СБУ в Івано-Франківській області з 9 квітня 2015 року.

 

Віталій Найда – офіцер Служби безпеки України, був начальником УСБУ в Тернопільській області з 2017 року, перед тим із 2015 року працював керівником департаменту контррозвідки СБУ.

12.09.2019