Поліція шукала в "Приватбанку" документи, цікаві Коломойському.

 

Адміністрація "Приватбанку" поскаржилася на тиск з боку правоохоронних органів у зв'язку з обшуками поліцією центрального офісу банку в Дніпрі. 

 

Про це йдеться у повідомленні, поширеному на офіційній сторінці "Приватбанку".

 

 

"Проведення оперативних заходів з примусового вилучення декількох документів із залученням невиправданої кількості спецназу поліції та невідомих осіб банк розцінює як тиск і перешкоду нормальній роботі офісу", – зазначили в адміністрації банку.

 

Прес-служба "Приватбанку" зазначає: у середу в обід у головний офіс банку прибула група осіб за підтримки спецназу поліції для проведення обшуку за ухвалою Жовтневого суду Дніпра. Підставою для судової ухвали нібито стало перевищення посадовими особами банку своїх повноважень під час укладення договорів з провідними міжнародними та українськими рекрутинговими та консалтинговими компаніями.

 

"Викликає стурбованість, що під обґрунтуванням нібито «незаконності» залучення рекрутингових компаній районний відділ поліції, поліція області та місцева прокуратура намагаються вилучити всі документи, пов’язані з юридичним захистом банку", – зазначили в "Приватбанку".

 

Поліція підтвердила факт обшуків. Правоохоронці зазначили, що залучали спецзагін "для забезпечення публічної безпеки".

 

Нагадаємо, "Приватбанк" перебуває у стані юридичного конфлікту з колишнім власником Ігорем Коломойським.

 

У серпні "Приватбанк" скаржився на те, що детективи Національного антикорупційного бюро вимагають у банку документи про послуги юридичних радників та інших консультантів.

 

11.09.2019