Тіла чотирьох людей, загиблих під час пожежі в готелі Одеси, досі не ідентифікували.

 

Фахівці ідентифікували тіла п'яти із дев'яти осіб, загиблих у будівлі готелю "Токіо Стар" в Одесі під час пожежі.

 

Серед загиблих є громадянка Австралії, повідомив на апаратній нараді в мерії міський голова Одеси Геннадій Труханов, інформує аґенція "Інтерфакс-Україна". Під час трагедії загинула і одна дитина.

 

 

Пожежа спалахнула вночі на 17 серпня в готелі на вул. Водопровідній, 1. Надзвичайна подія забрала дев'ять життів: восьмеро загинули на місці трагедії, ще одна особа – у кареті швидкої допомоги.

 

"В Одесі сталася страшна трагедія, НП: пожежа в готелі "Токіо Стар", яка забрала життя дев'яти осіб, у тому числі дитини, – заявив Труханов. – Визначають ще... Поки що ми не можемо говорити про категорії, тому що ідентифіковано зараз п'ять осіб, у тому числі громадянку Австралії".

 

За фактом події відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України – порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки.

 

Прокуратура Одеської області повідомила про підозру власнику готелю "Токіо Стар" Вадиму Чорному.

 

Правоохоронці вилучають і досліджують установчі документи підприємства – власника готелю, фінансово-господарської діяльності, встановлення, обслуговування пожежної сигналізації тощо.

 

19.08.2019